Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Monitorimit dhe Video Editimit, në Drejtorinë e Informacionit, në Departamentin e Komunikimit dhe Marrëdhënieve me Qytetarët, në Kryeministri - kategoria III-b

  2. Specialist (Redaktor) në Sektorin e Informacionit, në Drejtorinë e Informacionit, në Departamentin e Komunikimit dhe Marrëdhënieve me Qytetarët, në Kryeministri - kategoria III-b

  3. Specialist në Sektorin e Koordinimit, në Drejtorinë e GIS-it Kombëtar dhe Gjeoportalit, në Autoritetin Shtetëror për Informacionin Gjeohapësinor - kategoria IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adita Çota
  • Admir Hanaj
  • Ajana Abedini
  • Albjona Rrapaj
  • Alma Zhurda
  • Alsaed Sinani
  • Altin Selimi
  • Antoneta Hoxha
  • Ardit Tabaku
  • Arjola Gjata
  • Arsela Hankollari
  • Avjerina Bazaj
  • Benuelda Bali
  • Berina Konesha
  • Brunilda Ballgjini
  • Dritan Balla
  • Edita Sefullaj
  • Eduart Lika
  • Edvin Koxhaj
  • Ejola Demaj Shehaj
  • Elona Greca
  • Elsa Mimini
  • Elsa Vorfi
  • Endi Kazazi
  • Englantina Gjona
  • Enkeleta Kastrati
  • Ensuida Voda
  • Erjola Cullufe
  • Ervin Goga
  • Esi Qafoku
  • Esmeralda Vefa
  • Etleva Lleshi
  • Eugerta Teqja
  • Eva Marku
  • Gentjan Gazidedja
  • Glberta Cullhaj
  • Ilirjana Osdautaj
  • Jetmira Hotaj
  • Julian Fakaj
  • Klotilda Margjeka
  • Kriselda Xhixho
  • Lejmonda Hysaj
  • Leonora Laçi
  • Lridona Bacinozi
  • Lulezim Cuka
  • Malbora Marku
  • Malvina Tare
  • Malvina Tema
  • Mirjeta Msaj
  • Nigela Liçi
  • Orges Bozaxhiu
  • Paula Papa
  • Rdinela Azizaj
  • Rudina Çpi
  • Rxhensa Skira
  • Sajmir Buzo
  • Salvator Gjeçaj
  • Silvana Leka
  • Silvana Mançellari
  • Silvana Shehu
  • Taulant Ulqinaku
  • Vilma Hoxha
  • Xheni Vasha
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 24.1.2017, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 27.1.2017, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.