Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist (burime njerëzore), në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë e Shërbimeve Mbështetëse, në Qendrën Kombëtare të Biznesit - Kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Burimeve Njerëzore, në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore dhe TI, në Drejtoria e Përgjithshme të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Punëve të Jashtme - Kategoria: III-b

  3. Specialist (për burimet njerëzore) në Sektorin e Burimeve Njerëzore dhe Financës, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve, në Agjencinë Kombëtare të Turizmit- Kategoria: IV-b

  4. Specialist në Sektorin e Financës dhe Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Autoritetin Shtetëror për Informacionin Gjeohapësinor - Kategoria: IV-a

  5. Specialist në Sektorin e Burimeve Njerëzore, në Drejtorinë e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Financave - Kategoria: III-b

  6. Specialist në Sektorin e Burimeve Njerëzore dhe Teknologjisë së Informacionit, në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore dhe Shërbimeve, në Drejtorinë e Përgjitshme të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Mjedisit - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adanela Aliaj
  • Amarildo Zere
  • Anila Berbati
  • Anisa Sejdini
  • Anjeza Dajzmaili
  • Astian Ramaj
  • Besmir Cani
  • Daorta Berdaj
  • Elvisa Sinani
  • Eridi Sherifi
  • Fatbardh Vrioni
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjana Markokaj
  • Gjergji Ceka
  • Grid Gjojdeshi
  • Ilirjan Nerguti
  • Lorela Kadra
  • Luiziana Omeri
  • Malvina Çela
  • Mariela Berliku
  • Marsida Deljallisi
  • Olta Molla
  • Orkida Sina
  • Pranvera Avdiu
  • Pranvera Qela
  • Rabiana Llanaj
  • Salvator Gjeçaj
  • Suela Methoxha
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 28.10.2016., ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 1.11.2016., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë