Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.



Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Degën Doganore Përmet (Tri Urat) - kategoria III-b

  2. Specialist në Degën Doganore Sarandë - kategoria III-b

  3. Specialist në Degën Doganore Fier - kategoria III-b

  4. Specialist në Degën Doganore Korçë - kategoria III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Boci
  • Adelina Lleshi
  • Adriana Kushta
  • Agron Isufaj
  • Ahmet Kerxhaliu
  • Aleksander Lilo
  • Altin Jupe
  • Andi Zaja
  • Anduela Xhaferaj
  • Antoneta Lamani
  • Arben Yzellari
  • Arber Arapi
  • Arion Simoni
  • Ariseld Islamaj
  • Armand Telhallari
  • Artemisa Zhupa
  • Aurora Torba
  • Besjana Shala
  • Besjana Tusuni
  • Besmira Hoxha
  • Besmira Verri
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Petanaj
  • Blerta Coniku
  • Bora Kaci
  • Brikena Abazaj
  • Brikena Luto
  • Denis Dervishi
  • Donika Uka
  • Dorina Gjikolaj
  • Dritan Muka
  • Dritan Shabani
  • Dritan Tahiraj
  • Egreta Hakorja
  • Elda Pano
  • Eliada Xhoku
  • Emona Karami
  • Eniada Shabani
  • Erald Halili
  • Erald Kalemi
  • Erblina Shahini
  • Erialda Braca
  • Ermir Dhima
  • Ermira Allka
  • Everest Dedja
  • Fatjona Kodra
  • Feruzjola Avxhi
  • Florian Belshaku
  • Gazmend Reka
  • Genti Shaqiri
  • Gentian Hakorja
  • Gentiana Shegani
  • Gjergji Mano
  • Isabela Bucka
  • Isuf Abazaj
  • Isuf Uruci
  • Jasemina Voci
  • Jona Sulaj
  • Julian Hoxhaj
  • Julian Lako
  • Juliana Çupa
  • Klementin Syla
  • Kresilda Abedin
  • Kujtim Abedinaj
  • Lorenc Rexho
  • Luzvan Meçi
  • Mariglen Brashiba
  • Meleq Hoxhaj
  • Miranda Goçi
  • Mirvjena Larushku
  • Morena Haska
  • Nikolin Radoja
  • Oltjan Hamza
  • Ornela Memushi
  • Pirro Angjeli
  • Ramazan Ajazi
  • Rexhino Musaj
  • Saimir Zeka
  • Samanta Laska
  • Samet Gurguri
  • Vitore Medha
  • Xheneta Hasanaj
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 23.1.2020., ora 15:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 30.1.2020., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë



Shënim:
Njoftim*Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 30.1.2020., ora 10:00 në ambientet e Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinise, Rruga e Durresit, Tiranë