Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.



Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Lehtësive Doganore, Transitit dhe Informimit të Operatorëve, në Drejtorinë e Procedurave Doganore, në Departamentin Teknik të Akcizës dhe Procedurave Doganore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave - kategoria III-b

  2. Specialist në Sektorin e Lehtësive Doganore, Transitit dhe Informimit të Operatorëve, në Drejtorinë e Procedurave Doganore, në Departamentin Teknik të Akcizës dhe Procedurave Doganore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave - kategoria III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Boci
  • Adelina Lleshi
  • Agron Isufaj
  • Andi Zaja
  • Anduela Xhaferaj
  • Anila Shurdhi
  • Anisa Caka
  • Anisa Likaj
  • Anisa Mara
  • Antonjeta Zadrima
  • Arben Yzellari
  • Arion Simoni
  • Ariseld Islamaj
  • Arjan Doci
  • Arjola Bizhga
  • Arlind Kruja
  • Armand Telhallari
  • Besjana Tusuni
  • Besmira Hoxha
  • Besnik Tozaj
  • Blerta Coniku
  • Dashamir Boriçi
  • Denada Dosti
  • Denis Dervishi
  • Donika Uka
  • Dorjan Gjini
  • Driola Gruda
  • Dritan Muka
  • Dritan Tahiraj
  • Egreta Hakorja
  • Eliada Xhoku
  • Elidon Omeri
  • Eniada Shabani
  • Enkeleda Sula
  • Enxhi Kaja
  • Erblina Shahini
  • Ernelda Novaku
  • Fatos Qefa
  • Flavia Kanushi
  • Florian Belshaku
  • Florina Cenaj
  • Gazmend Reka
  • Gentian Hakorja
  • Gerald Zotaj
  • Grehans Uka
  • Greis Dragoti
  • Isabela Bucka
  • Isuf Uruci
  • Jasemina Voci
  • Jetnor Zhaboli
  • Jona Sulaj
  • Jonida Braho
  • Jonilda Guxholli
  • Kresilda Abedin
  • Kujtim Abedinaj
  • Lorenc Gordani
  • Loreta Hanxhari
  • Loreta Xhikneli
  • Marena Panda
  • Mariglen Brashiba
  • Migaela Mukja
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Miranda Goçi
  • Mirvjena Larushku
  • Nikolin Bello
  • Oltjan Hamza
  • Rajmonda Xhelollari
  • Samanta Laska
  • Selim Deda
  • Suela Haxhija
  • Vladimir Haxhiaj
  • Xheneta Hasanaj
  • Xhuliana Fiku
  • Xhuljan Balliu
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 17.1.2020., ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 24.1.2020., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë



Shënim:
*Njoftim: Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 24.1.2020, ora 10:00 në ambientet e Departamentit të Administratës Publike, Blv "Dëshmorët e Kombit", Sheshi "Nënë Tereza", Tiranë