Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Doganier në Zyrën Doganore Vermosh, në Sektorin e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Shkodër - kategoria IV-a

  2. Doganier në Zyrën Doganore Qafë-Prush, në Sektorin e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Kukës (Morinë) - kategoria: IV-a

  3. Doganier në Zyrën Doganore Shishtavec, në Sektorin e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Kukës (Morinë) - kategoria IV-a

  4. Doganier në Zyrën Doganore Qafë-Morinë, Tropojë, në Sektorin e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Kukës (Morinë) - kategoria IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Çullhaj
  • Admir Zefi
  • Adnand Maksuti
  • Adolf Nasufi
  • Alda Morina
  • Aldi Hoxha
  • Aliman Seferi
  • Amarildo Elezi
  • Amilda Haka
  • Andrijola Iaku
  • Anela Lulaj
  • Anila Selishta
  • Anxhela Petriti
  • Aranit Çera
  • Arben Yzellari
  • Arion Hysenllari
  • Ariseld Islamaj
  • Arlinda Islamaj
  • Armando Zeqaj
  • Arta Gjonaj
  • Atan Syla
  • Bekim Mulaj
  • Besjana Roshi
  • Besmir Rudi
  • Besmir Shehu
  • Blerim Tola
  • Bruneld Gjini
  • Bylbil Gjuta
  • Çlirim Tafaj
  • Daniel Sheti
  • Denada Dosti
  • Derald Shehi
  • Drita Çene
  • Dritan Mimini
  • Edmir Bullari
  • Eglentin Pllumbi
  • Egreta Hakorja
  • Elefteria Lula
  • Elis Dani
  • Elisi Muco
  • Elona Jaupaj
  • Elona Tota
  • Elvisi Sulozeqi
  • Endri Bali
  • Enea Ago
  • Enea Dengeri
  • Eni Mustafaj
  • Enis Konomi
  • Enxhi Kaja
  • Enxhi Preka
  • Erald Kalemi
  • Ermal Kukaj
  • Ermira Hajrullahi
  • Ervin Shahu
  • Everest Dedja
  • Fatos Baruti
  • Filippo Brati
  • Fitim Demollari
  • Florjan Kacorri
  • Gazmend Bardhoshi
  • Gazmend Oruçi
  • Gerti Doko
  • Glenda Matlija
  • Hegla Medja
  • Holta Xhurxhi
  • Ilavio Kollacej
  • Ilir Fakaj
  • Isi Boletini
  • Ismail Bardhoshi
  • Ismet Mërtinaj
  • Jetmir Axhami
  • Jeton Markaj
  • Johan Sholla
  • Jona Frroku
  • Jona Meti
  • Jonid Avduli
  • Jonida Sojati
  • Julian Rrista
  • Juliana Gjegja
  • Juljan Gjura
  • Jurgen Hyka
  • Jutbina Nakaj
  • Klaudio Beqiraj
  • Klea Roseni
  • Kleo Liçaj
  • Klevis Sinaj
  • Klodjan Pjeshka
  • Laura Kumrija
  • Lavdrim Laçi
  • Lorina Rada
  • Luan Dedaj
  • Ludmilla Bejko
  • Mario Tola
  • Marsel Javori
  • Matilda Shahllari
  • Migena Velija
  • Mikel Huta
  • Mirjan Jahja
  • Nagip Nurishaj
  • Nderim Cami
  • Nertil Collaku
  • Orjon Tuci
  • Pamela Guga
  • Paulin Vata
  • Ramazan Ajazi
  • Renis Hasa
  • Rexhep Sina
  • Sabri Mazrreku
  • Selina Prelaj
  • Slvio Volaj
  • Tonin Bokaj
  • Uran Islamaj
  • Valentina Gjoshi
  • Valmir Dida
  • Vilme Plaku
  • Vladimir Nakaj
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 6.9.2019., ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 13.9.2019., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë



Shënim:
* Njoftim: Kandidatët e kualifikuar për intervistën e strukturuar me gojë njoftohen se intervista do të zhvillohet më datë 19.09.2019, ora 11.00, në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës, Blv "Dëshmorët e Kombit", Sheshi "Nënë Tereza", nr. 4, Tiranë.