Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Doganier në Sektorin Doganor Ballsh, në Degën Doganore Fier- kategoria IV-a

  2. Doganier në Zyrën e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Qafë-Thanë- kategoria IV-a

  3. Doganier në Zyrën e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Qafë-Thanë- kategoria IV-a

  4. Doganier në Zyrën Doganore Himarë, në Degën Doganore Vlorë - kategoria IV-a

  5. Doganier në Zyrën Doganore Himarë, në Degën Doganore Vlorë - kategoria IV-a

  6. Doganier në Zyrën e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Kakavijë (Gjirokastër) - kategoria IV-a

  7. Doganier në Zyrën e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Kakavijë (Gjirokastër) - kategoria IV-a

  8. Doganier në Zyrën e Operacioneve Doganore, në Degën Doganore Sarandë - kategoria IV-a

  9. Doganier në Zyrën Doganore Qafë-Bote, në Degën Doganore Sarandë - kategoria IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Admir Zefi
  • Alda Morina
  • Aldi Hoxha
  • Alfred Taku
  • Altin Jupe
  • Altin Zhobro
  • Alvaro Dalipi
  • Amarildo Elezi
  • Amarildo Hysolli
  • Amilda Haka
  • Andi Pepa
  • Andri Rugji
  • Andrijola Iaku
  • Anila Shurdhi
  • Anxhela Petriti
  • Aranit Çera
  • Arben Yzellari
  • Arbër Lulaj
  • Ardi Berberi
  • Ardit Shpata
  • Arion Hysenllari
  • Arjol Ahmeti
  • Arlinda Islamaj
  • Armando Zeqaj
  • Arsen Bardhi
  • Aurel Deraj
  • Bardhyl Malci
  • Bekim Mulaj
  • Benada Maneshi
  • Besjana Roshi
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Petanaj
  • Bledar Yzeiraj
  • Daniel Sheti
  • Denis Fasko
  • Derald Shehi
  • Dorjana Dudi
  • Drita Çene
  • Dritan Mimini
  • Dritan Tahiraj
  • Edison Oshafi
  • Eea Hilaj
  • Eglentin Pllumbi
  • Egreta Hakorja
  • Ejona Rizaj
  • Ela Ziu
  • Elisi Muco
  • Elona Jaupaj
  • Elvis Shkodrani
  • Elvisi Sulozeqi
  • Emiljano Capo
  • Emiljano Dalipaj
  • Emirjon Mema
  • Enea Ago
  • Enea Dengeri
  • Enea Rrapaj
  • Enio Hyska
  • Enis Konomi
  • Entela Lleshi
  • Enxhi Kaja
  • Enxhi Preka
  • Erald Kalemi
  • Ermal Kukaj
  • Ervin Sinani
  • Everest Dedja
  • Fatos Baruti
  • Filippo Brati
  • Florian Baco
  • Florjan Kacorri
  • Gentian Bici
  • Gerti Doko
  • Gezim Dyrmyshi
  • Hekuran Hoxha
  • Herson Torra
  • Holta Xhurxhi
  • Hysen Doko
  • Ilavio Kollacej
  • Ilir Fakaj
  • Ilir Musa
  • Irvi Hyka
  • Isi Boletini
  • Jona Frroku
  • Jonid Avduli
  • Julian Rrista
  • Juliana Gjegja
  • Juljan Gjura
  • Jurgen Hyka
  • Kapo Metaj
  • Kejvi Hyso
  • Kesjana Terolli
  • Klajdi Kapaj
  • Klaudia Sharka
  • Klaudio Beqiraj
  • Klea Gjata
  • Klea Roseni
  • Kleo Liçaj
  • Klevis Sinaj
  • Klodian Nezhaj
  • Klodiana Prifti
  • Klodjan Pjeshka
  • Kostandin Bello
  • Laura Kumrija
  • Lavdrim Laçi
  • Ledjan Maksutaj
  • Lorenc Rexho
  • Luan Brahushaj
  • Luan Dedaj
  • Ludmilla Bejko
  • Lusien Beci
  • Luzvan Meçi
  • Marinela Jaupaj
  • Maringlen Spahiu
  • Mario Tola
  • Martin Gorici
  • Matilda Shahllari
  • Maura Metaliaj
  • Maze Abazaj
  • Meleq Hoxhaj
  • Mervin Brahimaj
  • Mikel Huta
  • Mirjan Jahja
  • Mirland Brati
  • Mnjola Zizolli
  • Najada Allka
  • Nertil Collaku
  • Nikolin Bello
  • Onidia Hoxha
  • Pamela Guga
  • Parashqevi Zharra
  • Paulin Vata
  • Pavlina Hormoviti
  • Pellump Budaj
  • Pirro Angjeli
  • Ramazan Ajazi
  • Renato Billa
  • Rexhep Sina
  • Saljon Muho
  • Selina Prelaj
  • Sigi Xhelilaj
  • Silvana Qose
  • Silvio Muke
  • Skerdilajd Palnikaj
  • Slvio Volaj
  • Sonila Koçi
  • Steljana Sheremetaj
  • Taulant Dushku
  • Taulant Loloci
  • Teki Alia
  • Uran Islamaj
  • Valentina Gjoshi
  • Vangjush Niço
  • Vasiel Hysenaj
  • Xhoana Shkulaku
  • Xhuljan Balliu
  • Zhuljen Manellari
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 6.9.2019., ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 13.9.2019., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë



Shënim:
* Njoftim: Kandidatët e kualifikuar për intervistën e strukturuar me gojë njoftohen se intervista do të zhvillohet më datë 18.09.2019, ora 11.00, në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës, Blv "Dëshmorët e Kombit", Sheshi "Nënë Tereza", nr. 4, Tiranë.