Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor i Dytë në Sektorin e Mbledhjes me Forcë, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Gjirokastër - kategoria: IV-a

  2. Inspektor i Dytë në Drejtorinë e Mbledhjes me Forcë, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - kategoria: IV-a

  3. Inspektor i Dytë në Drejtorinë e Mbledhjes me Forcë, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - kategoria: IV-a

  4. Inspektor i Dytë në Drejtorinë e Mbledhjes me Forcë, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Elbasan - kategoria: IV-a

  5. Inspektor i Dytë në Sektorin e Mbledhjes me Forcë, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Vlorë - kategoria: IV-a

  6. Inspektor i Dytë në Sektorin e Mbledhjes me Forcë, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Berat - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelina Agolli
  • Admir Zefi
  • Alba Çapja
  • Aldi Hoxha
  • Alketa Ziflaj
  • Andi Kroi
  • Anisa Brahimaj
  • Antoneta Lamani
  • Arenc Grabova
  • Arieta Mullaj
  • Armand Guzina
  • Astrit Haka
  • Brikena Mehmeti
  • Brunilda Milo
  • Brunilda Muço
  • Bruno Gjoni
  • Daorta Berdaj
  • Denisa Fejzo
  • Dorian Sulejmani
  • Dorjan Avdalli
  • Driola Xhani
  • Dritan Besimaj
  • Edvin Madhi
  • Egzona Demko
  • Ela Zu
  • Elsa Kollcaku
  • Emiljano Capo
  • Emirjon Mema
  • Enea Kula
  • Eranda Sita
  • Ermal Fikaj
  • Ermal Hodo
  • Ertigen Kajo
  • Everest Dedja
  • Fiorenc Sadiraj
  • Florian Baco
  • Grigor Qafzezi
  • Ilir Xhuveli
  • Irald Dervishaj
  • Jani Karadaku
  • Joana Melengu
  • Joni Pulaj
  • Jonida Braho
  • Juljan Hitaj
  • Kadri Shabanaj
  • Lorenc Rexho
  • Loreta Isaraj
  • Lulëzim Salaj
  • Marinela Jaupaj
  • Mario Tola
  • Marjola Muhaj
  • Mbaresa Hoxhallari
  • Mexhit Jupi
  • Mjaftore Nazeraj
  • Muazez Merko
  • Paula Sullaj
  • Refie Laze
  • Romina Danaj
  • Rovena Dauti
  • Selina Prelaj
  • Sonila Skenderi
  • Suela Lena
  • Taulant Loloci
  • Taulant Zotaj
  • Xhuljana Baha
  • Yllka Petanaj
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 29.1.2019, ora 14:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 31.1.2019, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.