Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Zhvillimit Urban, në Administratën e Prefektit të Qarkut Gjirokastër - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Sektorin e Zhvillimit Urban, në Administratën e Prefektit të Qarkut Fier - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Sektorin e Zhvillimit Urban, në Administratën e Prefektit të Qarkut Fier - kategoria: IV-b

  4. Specialist në Sektorin e Zhvillimit Urban, në Administratën e Prefektit të Qarkut Vlorë - kategoria: IV-b

  5. Specialist në Sektorin e Zhvillimit Urban, në Administratën e Prefektit të Qarkut Durrës - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Afize Begaj
  • Afroviti Manthjo
  • Albaida Zhupa
  • Albana Lula
  • Aleda Lleshaj
  • Algerta Kurti
  • Alida Zyka
  • Amarilda Reçi
  • Ana Hajrulla(Sheremeti)
  • Anastasi Meçi
  • Anisa Naqo
  • Anjeza Xhixha
  • Anxhela Airaj
  • Aora Dautaj
  • Arber Arapi
  • Ardit Dervishi
  • Arled Naci
  • Armando Bedaj
  • Artin Fino
  • Aurora Xhediku
  • Bejre Kurra
  • Bekim Mulaj
  • Besim Gurra
  • Bledar Selmanaj
  • Bledi Hysaj
  • Borana Troqe
  • Danjela Zyfi
  • Denis Kori
  • Denis Lamka
  • Denisa Cano
  • Denisa Fejzo
  • Dorian Sulejmani
  • Doris Osmanaj
  • Eldorida Molla
  • Elona Jaupaj
  • Elton Licenji
  • Elvi Çuni
  • Emiljano Xhepaj
  • Enea Dengeri
  • Erjon Mati
  • Erjona Toslluku
  • Ermelinda Bizhga
  • Ervis Guri
  • Esmeralda Prifti
  • Estela Hoxhaj
  • Eva Drita
  • Fabiola Islami
  • Fani Lavari
  • Fatjona Çilaj
  • Fatjona Prifti
  • Fatos Baruti
  • Florina Kadiu
  • Geralda Vallaj
  • Ida Lamaj
  • Ilir Jonuzaj
  • Ilir Rapi
  • Ina Kamberi
  • Ina Veizaj
  • Irena Osmënaj
  • Irisa Shahini
  • Jolanda Fejzullahi
  • Joni Pulaj
  • Julinda Mico
  • Juxhina Ymeri
  • Kapo Metaj
  • Kastriot Llo
  • Klajdi Merxhani
  • Klaudio Bedini
  • Klaudja Zenaj
  • Klea Cuni
  • Klevis Avdiaj
  • Klevisa Reçi
  • Kliton Lyla
  • Klodian Nezhaj
  • Kreshnik Spaho
  • Kreshnik Ymeraj
  • Kristi Cucka
  • Kristina Ruko
  • Lorenc Rexho
  • Malbora Marku
  • Malvina Ziu
  • Mario Tola
  • Marlin Shehaj
  • Marlind Golloshi
  • Marsela Gozhita
  • Matilda Shahllari
  • Melina Hoxhaj
  • Mexhit Roci
  • Migena Çallëku
  • Migena Rizja
  • Mikel Huta
  • Mirel Lame
  • Mleq Krabina
  • Nderim Muçaj
  • Olivia Dauti
  • Olta Abazi
  • Paris Millo
  • Rezart Ramaj
  • Romario Zoga
  • Romilda Muca
  • Rozela Pashaj
  • Rugova Gjonaj
  • Sara Visha
  • Selina Prelaj
  • Serdi Maksuti
  • Shpresa Jaupaj
  • Shpresa Kola
  • Sigi Xhelilaj
  • Suela Lena
  • Taulant Loloci
  • Taulant Zotaj
  • Tedi Xhani
  • Teuta Meço
  • Vasillaq Nasto
  • Xhulja Bushi
  • Ylber Kamberi
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 24.1.2019. ora 12:00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 29.1.2019, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.



Shënim:
* Intervista e strukturuar me gojë nuk do të zhvillohet në datën e publikuar më sipër (29.1.2019). Për datën, orën dhe vendin e zhvillimit të saj, kandidatët e kualifikuar do të njoftohen në ditët në vijim, përmes adresës së tyre elektronike.