Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

  2. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

  3. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

  4. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

  5. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Alban Toska
  • Alfred Shabani
  • Ali Zotaj
  • Alketa Ziflaj
  • Anisa Brahimaj
  • Ardit Shpata
  • Arieta Mullaj
  • Benard Hoxha
  • Bertil Cipi
  • Bledar Kanina
  • Bledar Lulaj
  • Bledar Thanasaj
  • Blerina Bharaj
  • Dhimitri Zonja
  • Dlina Rusi
  • Dorian Sulejmani
  • Dorjan Avdalli
  • Edison Oshafi
  • Eldi Stasa
  • Emiljano Capo
  • Erald Balliu
  • Ertigen Kajo
  • Ervin Karumi
  • Grigor Qafzezi
  • Ina Reshlani
  • Joana Melengu
  • Joni Pulaj
  • Joriglen Kazanxhiu
  • Julian Hoxha
  • Julian Kostandini
  • Juljan Aliaj
  • Katja Hoxha
  • Leonard Garuli
  • Lulëzim Salaj
  • Marinela Jaupaj
  • Martin Mustafa
  • Olgert Maili
  • Olsi Kondillari
  • Panajot Shkembi
  • Shuaip Nezha
  • Taulant Loloci
  • Xhilda Braka
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 18.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 22.1.2019, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.