Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Integrimit, në Drejtorinë Juridike dhe të Integrimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Integrimit, në Drejtorinë Juridike dhe të Integrimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Çullhaj
  • Adelajda Demo
  • Albana Celiku
  • Albana Malçi
  • Andi Mehmeti
  • Anduela Çaçaj
  • Anjeza Xhixha
  • Anna Hotaj
  • Anna Maria Vasili
  • Ardiana Aliaj
  • Ardita Vrioni
  • Armir Hallkaj
  • Artan Simoni
  • Athina Gjika
  • Bejre Kurra
  • Bela Gega
  • Blerta Cekici
  • Brikena Lika
  • Brixhilda Prendi
  • Dafina Gora
  • Daniela Kupi
  • Danjela Vojka
  • Davis Visari
  • Denis Dema
  • Denisa Fejzo
  • Dorina Dubali
  • Dorina Gjoka
  • Dorjana Llushi
  • Edona Goci
  • Egi Hoxha
  • Elio Nikolla
  • Eljana Blaceri
  • Elona Patria
  • Elvina Zika
  • Ema Shkreta
  • Endrit Sholla
  • Enkilejda Halili
  • Erisa Degjoni
  • Fjona Kopali
  • Gentjana Morina
  • Geri Pilaca
  • Greta Mehmeti
  • Griselda Boce
  • Ina Ndoci
  • Irena Osmënaj
  • Ismet Matragji
  • Jasmina Daiu
  • Jona Kamberi
  • Jonida Lama
  • Jonida Lazi
  • Juljana Demiraj
  • Juxhina Ymeri
  • Kamela Jaçellari
  • Kelton Haja
  • Klara Hyka
  • Klaudja Lleshi
  • Klementin Syla
  • Krisi Golloshi
  • Kristi Cucka
  • Kristi Nikolla
  • Ledion Ademi
  • Lorenc Gordani
  • Malvina Plaku
  • Manjola Lushka
  • Marinela Prifti
  • Marino Mazniku
  • Marlin Shehaj
  • Matilda Zika
  • Melina Lleshi
  • Migena Çallëku
  • Oligerta Çela
  • Orges Bozaxhiu
  • Ritvan Zika
  • Sidita Kruja
  • Valbona Sollaku
  • Valmira Byberi
  • Xhanfise Biçoku
  • Xhejsjola Hoxhaj
  • Zamira Paloka
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 10.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 14.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.