Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Koordinimit, në Drejtorinë e Koordinimit dhe Monitorimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Koordinimit, në Drejtorinë e Koordinimit dhe Monitorimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Koordinimit, në Drejtorinë e Koordinimit dhe Monitorimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Admir Zefi
  • Aduela Çaçaj
  • Afroviti Manthjo
  • Aida Caushi
  • Alban Asllani
  • Albana Celiku
  • Albert Marku
  • Albion Toska
  • Alesia Zenuni
  • Aliman Seferi
  • Alkysa Shehaj
  • Alsiona Imera
  • Altimira Petanaj
  • Altin Selimi
  • Amarilda Reçi
  • Ambra Tukaj
  • Amilda Haka
  • Anastasi Meçi
  • Andi Mehmeti
  • Andi Pogaci
  • Anisa Brahimaj
  • Anisa Likaj
  • Anita Mica
  • Anjeza Xhixha
  • Anxhela Hakrama
  • Ardit Dervishi
  • Arjana Toçilla
  • Arjola Hoxha
  • Arora Aliu
  • Arta Gjonaj
  • Bejre Kurra
  • Bekim Mulaj
  • Bela Gega
  • Bledar Agaraj
  • Bledar Spahiu
  • Bledi Hysaj
  • Blerta Kalemaj
  • Bonina Meleqi
  • Brikena Lika
  • Brisilda Cufaj
  • Brixhilda Banaj
  • Brunilda Haluli
  • Dafina Gora
  • Darti Malaj
  • Denisa Fejzo
  • Denisa Llazo
  • Denisa Ndrejaj
  • Dorina Gjoka
  • Dorjana Llushi
  • Edona Goci
  • Edora Parangoni
  • Ejona Zeneli
  • Elio Nikolla
  • Eljana Blaceri
  • Elvi Çuni
  • Ema Shkreta
  • Endi Kazazi
  • Enisa Qalliu
  • Erind Berberi
  • Erisa Degjoni
  • Erisa Peçi
  • Erisa Pulaj
  • Ernilda Qafa
  • Evgjeni Kola
  • Fatos Baruti
  • Fjoralba Pepa
  • Florian Lula
  • Florida Shehu
  • Françeska Abazi
  • Gentjana Morina
  • Gerald Vjollca
  • Gevi Ptrela
  • Gledis Hajdini
  • Grald Aga
  • Greta Mehmeti
  • Herson Torra
  • Ilda Jongari
  • Ina Sula
  • Irlind Elezi
  • Isuida Meraj
  • Jetnor Çela
  • Jolanda Fejzullahi
  • Jolanda Kristo
  • Jona Sulaj
  • Jonida Lama
  • Jonida Lazi
  • Jonida Veis
  • Juxhina Ymeri
  • Kejvin Agollari
  • Klaudio Agolli
  • Klaudja Mema
  • Klea Cuni
  • Klevisa Reçi
  • Klodian Nezhaj
  • Klodiana Murataj
  • Kostanca Sovjani
  • Kristi Cucka
  • Kristi Nikolla
  • Ledion Ademi
  • Leonard Skenderi
  • Lorenc Gordani
  • Lorisa Dauti
  • Luan Dedaj
  • Malvina Plaku
  • Malvina Sira
  • Marilo Meta
  • Marinela Prifti
  • Mario Jaçe
  • Marjeta Rroshi
  • Marlin Shehaj
  • Marlind Golloshi
  • Matilda Zika
  • Maze Abazaj
  • Megelina Dajti
  • Merushe Zeneli
  • Mexhit Roci
  • Migena Çallëku
  • Migena Kycyku
  • Oligerta Çela
  • Olivia Dauti
  • Olsi Prifti
  • Ormal Nezaj
  • Petrina Furxhi
  • Rajmonda Nasufi (Mulaj)
  • Rmazan Ajazi
  • Rovena Llupi
  • Rozeta Lamaj
  • Ruxhino Balliu
  • Samanda Noka
  • Sara Visha
  • Shpresa Kola
  • Sibora Kruja
  • Sotir Sema
  • Stela Bita
  • Suela Cara
  • Suela Grembi
  • Valdete Bardhoshi
  • Valmira Byberi
  • Viola Rrasari
  • Virxhinia Hilej
  • Xhelil Bokçiu
  • Xhensila Kurti
  • Xhoana Shqypi
  • Xhuljana Veseli
  • Ylmije Mersinllari
  • Zamira Paloka
  • Zenel Shentolla
  • Zyrafete Poga
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 15.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 18.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.