Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Lezhë - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Kukës - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Lezhë - kategoria: IV-b

  4. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Kukës - kategoria: IV-b

  5. Specialist (jurist) në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit Shkodër - kategoria: IV-b

  6. Specialist (jurist) në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit Lezhë - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Admir Zefi
  • Aila Tafaj
  • Ajlin Alfredaj
  • Anila Meshi
  • Armando Vata
  • Arnald Doçi
  • Arnaldo Gega
  • Arsid Hametaj
  • Artemisa Shquti
  • Bekim Mulaj
  • Besmir Shehu
  • Blerina Zaja
  • Blerta Nikolli
  • Blerta Turku
  • Bnisa Madani
  • Bujar Gjyli
  • Dardan Shllaku
  • Davë Gjoni
  • Denis Dreni
  • Denisa Fejzo
  • Dnald Korbi
  • Ejon Kullolli
  • Eltion Nuhiallari
  • Enkilejda Halili
  • Erik Hysenaj
  • Erilda Metalia
  • Ermelinda Mandreca
  • Erona Laçej
  • Ervin Cenaj
  • Gjin Kola
  • Gntjana Kstrati
  • Griselda Huti (Berranija)
  • Hafiz Murati
  • Ilirjana Spahiu
  • Kistine Vksani
  • Klodjana Gjoka
  • Marije Fermosi
  • Merita Bardhoku
  • Mirsela Marashi
  • Misire Gjana
  • Orsjola Teska
  • Pellumb Feneri
  • Rando Laci
  • Satbere Shahu
  • Shefki Germizi
  • Skerdiana Rrungaja
  • Sonila Koçi
  • Stela Gjergji
  • Tonin Margjokaj
  • Valbona Malotaj
  • Valmir Tusha
  • Vilma Sokoli
  • Vladimir Sokoli
  • Xheni Axhami
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 16.11.2018, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 20.11.2018, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.



Shënim:
* Për shkak të numrit të lartë të kandidatëve të kualifikuar në fazën e testimit me shkrim dhe me qëllim mirëmenaxhimin e kësaj faze, ju njoftojmë se: Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 16.11.2018, ora 9:00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.