Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist (Metrolog i Autorizuar) në Sektorin e Shërbimeve Nr. 4 (Gjirokastër), në Drejtorinë e Metrologjisë Ligjore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë - kategoria: IV-a

  2. Specialist (Metrolog i Autorizuar) në Sektorin e Shërbimeve Nr. 1 (Elbasan), në Drejtorinë e Metrologjisë Ligjore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë - kategoria: IV-a

  3. Specialist (Metrolog i Autorizuar) në Sektorin e Shërbimeve Nr. 1 (Durrës), në Drejtorinë e Metrologjisë Ligjore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë - kategoria: IV-a

  4. Specialist (Metrolog i Autorizuar) në Sektorin e Shërbimeve Nr. 2 (Fier), në Drejtorinë e Metrologjisë Ligjore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Aida Paci
  • Andi Ajazi
  • Andi Isa
  • Anxhela Nazeraj
  • Arber Arapi
  • Ardit Omeri
  • Arta Gjonaj
  • Artur Doci
  • Aurora Nuro
  • Bardhe Gjini
  • Besiana Nzeraj
  • Besim Gurra
  • Bledar Bali
  • Bledi Hysaj
  • Bora Kaci
  • Brikena Çuni
  • Brunilda Haluli
  • Cune Mera
  • Danjela Zyfi
  • Detroit Fosa
  • Dionald Muçaj
  • Dritan Kuci
  • Edison Hidri
  • Eljan Kasa
  • Elona Jaupaj
  • Elsa Kutrolli
  • Elton Kaziu
  • Elton Preci
  • Endri Rushitaj
  • Enxhi Oga
  • Erald Kalemi
  • Erida Deda
  • Erind Berberi
  • Ervis Guri
  • Esmeralda Prifti
  • Evisa Gozhdari
  • Gentjana Sulo
  • Gjyliza Bregu
  • Holta Xhurxhi
  • Ida Lamaj
  • Ina Barci
  • Iris Cerekja
  • Irma Xibri
  • Jolanda Fejzullahi
  • Jonida Ibi
  • Jonida Lukra
  • Klevis Avdiaj
  • Klevisa Reçi
  • Kliton Lyla
  • Laert Bakalli
  • Manjola Beu
  • Manjola Ndou
  • Marius Tusha
  • Matilda Shahllari
  • Migena Keçi
  • Ndricim Salobehaj
  • Nriçim Dërguti
  • Rexhina Duzha
  • Rezjona Baja
  • Rmazan Ajazi
  • Rovena Hoxha
  • Roventa Sera
  • Shqiponja Kraja
  • Vilme Plaku
  • Virjon Osmenaj
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 9.11.2018., ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 13.11.2018., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë