Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Rregullimit të Profesioneve të Lira, në Drejtorinë e Derregullimit, Lejeve, Licencave dhe Monitorimit, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore dhe të Çështjeve të Drejtësisë, në Ministrinë e Drejtësisë - kategoria: III-b

  2. Specialist në Sektorin e Rregullimit të Profesioneve të Lira, në Drejtorinë e Derregullimit, Lejeve, Licencave dhe Monitorimit, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore dhe të Çështjeve të Drejtësisë, në Ministrinë e Drejtësisë - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Aida Kaloci
  • Albion Sinani
  • Alket Çela
  • Alris Soko
  • Anisa Xake
  • Anjeza Gashi
  • Anxhelo Kovaci
  • Arber Delilaj
  • Arjeta Kaja
  • Artemisa Shquti
  • Astrit Osmani
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Karaxha
  • Blendi Bimbli
  • Bora Selishta
  • Bruno Rexhaj
  • Denarda Kanaj
  • Denisa Fejzo
  • Denisa Varfi
  • Dorjana Llushi
  • Eda Gjinishi
  • Eduina Poci
  • Ejon Kullolli
  • Ejona Ruçi
  • Eljana Blaceri
  • Ema Berlat
  • Enea Babameto
  • Erdi Hoxhalli
  • Erinda Krasniqi
  • Eris Qesja
  • Erona Tahiraj
  • Etleva Lleshi
  • Eva Kenga
  • Fatjon Vranga
  • Geraldo Durdaj
  • Gjergji Melonashi
  • Hatixhe Murrani
  • Ilda Markeçi
  • Ilidjona Malollari
  • Ilirjan Nerguti
  • Ina Shkurti
  • Ira Dedej
  • Jon Bedalli
  • Jonida Baba
  • Jonida Ndoni
  • Julian Rrista
  • Klestia Cekani
  • Kriti Trikshiqi
  • Lorena Hasa
  • Migena Kurti
  • Mnika Lmce
  • Moreno Malevi
  • Nertila Bregu
  • Ornela Gjoni
  • Redion Luli
  • Rezario Kuçaj
  • Roland Ferrja
  • Romina Duraku
  • Samet Gurguri
  • Santjola Kodra
  • Shkëlzen Ypi
  • Sigi Zaimi
  • Valbona Devole
  • Valmira Fejza
  • Viktoria Spiro
  • Vilma Davidhi
  • Xhulia Çela
  • Zamira Saraçi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 27.9.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 2.10.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.