Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  2. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  3. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  4. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  5. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  6. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  7. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  8. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  9. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

  10. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Adela (Gogu) Ndini
  • Adelina Lleshi
  • Adrian Sulo
  • Aishe Pace (Sula)
  • Alban Asllani
  • Albi Lushi
  • Ali Zotaj
  • Alket Çela
  • Alma Lleshi
  • Ana Nurellari
  • Andi Kroi
  • Andi Vasili
  • Anisa Ismailati
  • Anna Hotaj
  • Antoneta Lamani
  • Anxhela Kalemi
  • Arban Shehu
  • Arber Delilaj
  • Arlinda Muja
  • Astrit Osmani
  • Benard Hoxha
  • Besmir Cani
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Lulaj
  • Bujana Toromani
  • Dajana Skura
  • Davis Visari
  • Dnald Korbi
  • Dorjan Doka
  • Dorjana Llushi
  • Edlira Markaj
  • Egla Zeraj
  • Ela Bregu
  • Eleva Nozlli
  • Eljan Kasa
  • Elton Mjeshtri
  • Elvis Huqi
  • Ema Berlat
  • Emirjon Mema
  • Endri Teta
  • Eneda Abazaj
  • Enrik Keco
  • Enxhi Ngallopi
  • Eralda Alhysa
  • Erblina Lloha
  • Erdi Hoxhalli
  • Erion Muka
  • Eriona Kola
  • Erjon Suparaku
  • Ermelinda Kalaja
  • Etleva Lleshi
  • Eva Ago
  • Eva Marku
  • Evis Sila
  • Fatjon M
  • Fatjon Malaj
  • Fatjona Kodra
  • Flamure Shkembi
  • Florenc Bushgjokaj
  • Franc Balla
  • Gentiana Deda
  • Geraldo Taraj
  • Gezim Brahaj
  • Glorian Tusha
  • Gramoz Çejku
  • Ilir Prendi
  • Ilirjan Nerguti
  • Ilirjana Topi
  • Ina Saraçi
  • Ioann Çeli
  • Irena Doraci
  • Irma Dobi
  • Isidor Panxhi
  • Jetnor Zhaboli
  • Jeton Skenderi
  • Jonida Zerba
  • Klestia Cekani
  • Kujtim Ademaj
  • Leonard Hila
  • Livia Shalari
  • Manushaqe Rina
  • Marilda Bakalli
  • Marsela Manaj
  • Matilda Ismaili
  • Migena Çallëku
  • Migena Vogli
  • Ndricim Duka
  • Nevila Dervishi
  • Olgerta Pero
  • Orkida Rama
  • Pirro Angjeli
  • Rajmonda Beluli
  • Refije Bajraktari
  • Rezario Kuçaj
  • Rigels Vrenjo
  • Roland Ferrja
  • Suela Haxhija
  • Suzana Cakciri
  • Tedi Turku
  • Valbona Devole
  • Yllka Petanaj
  • Zoica Bardhi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 7.9.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 11.9.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.