Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Çështjeve Tatimore, në Drejtorinë Ligjore dhe Teknike, në Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Çështjeve Tatimore, në Drejtorinë Ligjore dhe Teknike, në Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve - kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Çështjeve Tatimore, në Drejtorinë Ligjore dhe Teknike, në Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve - kategoria: IV-a

  4. Specialist në Sektorin e Çështjeve Tatimore, në Drejtorinë Ligjore dhe Teknike, në Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve - kategoria: IV-a

  5. Specialist në Sektorin e Çështjeve Jo-Tatimore, në Drejtorinë Ligjore dhe Teknike, në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Agim Çekrezi
  • Amanda Bilbili
  • Anduela Tahiri
  • Anila Berbati
  • Anjeza Gashi
  • Anxhela Kalemi
  • Anxhelo Kovaci
  • Arber Delilaj
  • Arenc Grabova
  • Armino Visha
  • Artenisa Perkola
  • Astrit Osmani
  • Besmir Cani
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Karaxha
  • Denarda Kanaj
  • Dritan Cenaj
  • Eduina Poci
  • Edvin Gjata
  • Edvin Sinani
  • Eljana Blaceri
  • Ema Berlat
  • Emiliano Likaj
  • Emira Allmuca
  • Emirjon Mema
  • Erdi Hoxhalli
  • Eriona Kola
  • Etleva Lleshi
  • Fatjon Malaj
  • Fatjon Xhafaj
  • Florina Cenaj
  • Gezim Brahaj
  • Greta Çela
  • Ilda Markeçi
  • Ilirjan Nerguti
  • Ina Shkurti
  • Isabela Tafili
  • Isidor Panxhi
  • Jani Karadaku
  • Jonida Ndoni
  • Klestia Cekani
  • Kriti Trikshiqi
  • Lorena Hasa
  • Mario Kertusha
  • Nertila Biba
  • Ornela Gjoni
  • Rezario Kuçaj
  • Severina Vangjeli
  • Sigi Zaimi
  • Tedi Turku
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 14.9.2018, ora 13:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 18.9.2018, ora 10:00 në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës, Blv "Dëshmorët e Kombit", Sheshi "Nënë Tereza", Nr. 4, Tiranë.