Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Fier - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Adela Çullhaj
  • Adhurim Rapaj
  • Adrian Sulo
  • Alban Asllani
  • Ali Zotaj
  • Altin Hila
  • Anastasi Meçi
  • Andi Bani
  • Anxhela Jaubelli
  • Ardi Cakaj
  • Armanda Ymeri
  • Artiola Lilaj
  • Bardhe Gjini
  • Betime Gjorreta
  • Blerina Zyberi
  • Brunilda Ballkoçi
  • Dorian Llagami
  • Dorjan Maksutaj
  • Dorjana Llushi
  • Dritan Cenaj
  • Eldi Stasa
  • Ema Berlat
  • Eneda Ajdari
  • Enkeleda Sula
  • Erblin Marku
  • Erjon Suparaku
  • Ermal Gapi
  • Ermiola Muca
  • Evarist Varfi
  • Fabiona Demuçaj
  • Fabjola Arapi
  • Fatjona Kodra
  • Flamure Shkembi
  • Fradiol Dine
  • Gentian Bicukaj
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjana Skenderi
  • Geraldo Taraj
  • Gergji Cekaj
  • Herta Semini
  • Ilir Xhuveli
  • Ilirjan Nerguti
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Inis Male
  • Irida Cauli
  • Ivana Bita
  • Jetnor Zhaboli
  • Joana Faqolli
  • Jonida Ndoni
  • Julinda Lipe
  • Kadrije Gurmani
  • Klaudia Amzaj
  • Kristi Skapera
  • Lindita Skura
  • Marenglen Cekaj
  • Mariela Basha
  • Marin Bezhani
  • Mario Tola
  • Marsela Manaj
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Mollosmani
  • Miranda Malaj
  • Nriçim Dërguti
  • Oerd Shamata
  • Orkida Rama
  • Ornela Shehu
  • Remetjona Xhaferaj
  • Selim Deda
  • Shqiponja Kraja
  • Shukri Marku
  • Tedi Turku
  • Valbona Ndoci
  • Valbona Rrapi
  • Valdete Bardhoshi
  • Vilma Davidhi
  • Xhiberto Bakrri
  • Zamira Jella
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 10.7.2018, ora 14:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 12.7.2018, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.