Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Sektorin e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve IPARD, në Drejtorinë e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - kategoria: III-b

  2. Inspektor në Sektorin e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve IPARD, në Drejtorinë e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - kategoria: III-b

  3. Inspektor në Sektorin e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve IPARD, në Drejtorinë e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Ada Zhupani
  • Aida Allushi
  • Aida Stafaj
  • Ali Zotaj
  • Altin Hila
  • Anastasi Meçi
  • Anisa Bali
  • Anita Shehu
  • Anxhela Jaubelli
  • Anxhela Meta
  • Ardi Cakaj
  • Ardit Elezi
  • Ardit Omeri
  • Ardita Draçini
  • Ardita Lazo
  • Arjana Lleshaj
  • Arlinda Terlija
  • Armino Visha
  • Besnik Tozaj
  • Blendi Bimbli
  • Denarda Kanaj
  • Dorjan Maksutaj
  • Dorjana Llushi
  • Drini Nushi
  • Dritan Bahidi
  • Eduard Marku
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Ema Berlat
  • Eneda Ajdari
  • Eno Serjanaj
  • Eralda Alhysa
  • Eriola Zerani
  • Erion Medha
  • Eriona Kola
  • Ermand Sefa
  • Esmeralda Beça
  • Fatjon M
  • Flamure Shkembi
  • Florenc Gora
  • Genci Como
  • Gentjan Gazidedja
  • Geraldo Taraj
  • Gerta Shehaj
  • Ilirjana Mertinaj
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Inis Male
  • Jetnor Zhaboli
  • Jeton Skenderi
  • Jonida Hoxha
  • Jonida Ndoni
  • Juxhina Ballaci
  • Karolina Prenga
  • Klau Ogrenaj
  • Laureta Tare
  • Lorena Hasa
  • Maksim Hajrullaj
  • Mariglent Muça
  • Marin Bezhani
  • Mario Tola
  • Miklovan Dervishi
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Mollosmani
  • Mirela Xhelo
  • Olgert Kodra
  • Ornela Zaimi
  • Raziola Amzaj
  • Rigels Vrenjo
  • Roventa Sera
  • Sadik Aliaj
  • Selim Deda
  • Shpresa Kola
  • Skerdi Tarkaj
  • Stjuart Leli
  • Suzana Cakciri
  • Tedi Turku
  • Tonin Margjokaj
  • Ulis Koço
  • Valbona Meli
  • Valdete Bardhoshi
  • Vilme Plaku
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 3.7.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 6.7.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.