Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Marketingut, në Drejtorinë e Marketingut dhe Promocionit, në Agjencinë Kombëtare të Turizmit - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Marketingut, në Drejtorinë e Marketingut dhe Promocionit, në Agjencinë Kombëtare të Turizmit - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Sektorin e Marketingut, në Drejtorinë e Marketingut dhe Promocionit, në Agjencinë Kombëtare të Turizmit - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela (Gogu) Ndini
  • Adela Xhafa
  • Adelajda Demo
  • Adelina Lleshi
  • Adelina Rama
  • Admir Xhaka
  • Admir Zefi
  • Adrian Sulo
  • Agim Bahja
  • Albi Lushi
  • Alma Lleshi
  • Almarin Naqellari
  • Almir Xhangolli
  • Altin Hila
  • Ani Theodhor
  • Anila Miftaraj
  • Anisa Bali
  • Anisa Mara
  • Anxhela Bilbilaj
  • Anxhela Jaubelli
  • Ardi Cakaj
  • Ardit Preçi
  • Arenc Grabova
  • Argjela Rrushi
  • Ariola Merepeza
  • Armino Visha
  • Arnald Doçi
  • Arnaldo Gega
  • Aurora Shurbani
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Lulaj
  • Bledi Loshi
  • Blerina Zyberi
  • Dafina Gora
  • Dajana Skura
  • Denisa Metaj
  • Diana Meniku
  • Dorjan Doka
  • Dorjana Llushi
  • Edi Surbani
  • Edona Cela
  • Eglantin Dajti
  • Ela Zu
  • Elda Keqira
  • Elefteria Bilica
  • Eleina Dhiamandi
  • Elfrida Qose
  • Elida Boshnjaku
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Elton Muka
  • Emirjon Mema
  • Enea Rapo
  • Eneda Abazaj
  • Eneda Ajdari
  • Eneda Thano
  • Enida Demiraj
  • Enri Veseli
  • Entela Xhakollari
  • Eralda Bardhi
  • Eralda Frroku
  • Erdi Hoxhalli
  • Erilda Saja
  • Erilda Selaj
  • Erina Ago
  • Erlinda Plyku
  • Ermelinda Elmazaj
  • Ermiola Muca
  • Ersilda Hajrulla
  • Esmeralda Beça
  • Fabjola Arapi
  • Flamure Shkembi
  • Florida Meci
  • Florida Tare
  • Flutura Sherifaj
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjana Zallumi
  • Geraldo Taraj
  • Gerta Shehaj
  • Gresa Jazxhi
  • Greta Islami
  • Hava Memko
  • Helena Cupi
  • Ina Saraçi
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Inis Male
  • Irena Doraci
  • Iva Thomaj
  • Jani Miska
  • Jeta Sinojmeri
  • Jona Sulaj
  • Jonida Ndoni
  • Juljan Hasho
  • Klau Ogrenaj
  • Klaudia Dishani
  • Klaudia Sharka
  • Klaudja Kina
  • Klodian Naska
  • Ledion Ademi
  • Leme Hajdari
  • Lindita Skura
  • Lorena Dallaku
  • Lorena Hasa
  • Manushaqe Rina
  • Marilda Bakalli
  • Marin Bezhani
  • Mario Tola
  • Marsela Resulaj
  • Migena Çallëku
  • Migena Shkurti
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Selimi
  • Mirela Xhelo
  • Ndricim Duka
  • Nikoleta Janaq (Taragjini)
  • Oerd Shamata
  • Olsi Avdija
  • Orjeta Hasanaj
  • Orkida Rama
  • Raisa Koka
  • Renilda Muçaj
  • Rexhina Proda
  • Romina Duraku
  • Saimir Subashi
  • Santjola Kodra
  • Shpresa Kola
  • Shukri Marku
  • Sindi Xhuglini
  • Spartak Hodo
  • Stela Stoka
  • Stjuart Leli
  • Suela Cara
  • Taulant Hani
  • Valbona Ndoci
  • Viola Maça
  • Vitmar Qinami
  • Xhemal Haderi
  • Xhorxhina Çuçi
  • Zamira Jella
  • Zoica Bardhi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 6.7.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 10.7.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.