Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - Kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Lezhë - Kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Tiranë - Kategoria: IV-a

  4. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Kukës - Kategoria: IV-b

  5. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

  6. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Dibër - Kategoria: IV-b

  7. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Dibër - Kategoria: IV-b

  8. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Dibër - Kategoria: IV-b

  9. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Gjirokastër - Kategoria: IV-b

  10. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Shkodër - Kategoria: IV-a

  11. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Shkodër - Kategoria: IV-a

  12. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Shkodër - Kategoria: IV-a

  13. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Elbasan - Kategoria: IV-a

  14. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Abdyl Bakiu
  • Ada Haxhi
  • Ada Hysi
  • Adela Çullhaj
  • Adela Duli
  • Adelajd Tabaku
  • Adelina Agolli
  • Adelina Lleshi
  • Adem Ndreu
  • Admir Xhaka
  • Admir Zefi
  • Adriana Kalemaj
  • Adriano Sula
  • Aferdita Kerjota
  • Agron Bardhi
  • Aida Demaj
  • Albana Murrja
  • Albana Tfili
  • Albert Miftari
  • Albina Mehmeti
  • Albion Toska
  • Albora Malaj
  • Aldo Lopari
  • Aleko Pepo
  • Aleks Sala
  • Aleksandër Gjeçi
  • Aleksander Lala
  • Aleksandër Puci
  • Alfred Pepa
  • Alfred Xhelo
  • Ali Zotaj
  • Aljon Hoxha
  • Alketa Logu
  • Alkid Berhani
  • Alma Çiftja
  • Alma Xifaj
  • Alnora Dushku
  • Altin Allgjata
  • Altin Gjoni
  • Altin Hila
  • Amarilda Kulaj
  • Amir Kurtulaj
  • Ana Suku
  • Andi Bici
  • Andi Bushi
  • Andi Dara
  • Andi Kroi
  • Andrea Toti
  • Anduela Simaku
  • Anela Lulaj
  • Angjelin Pjetri
  • Anila Berbati
  • Anila Cengu
  • Anila Miftaraj
  • Anisa Duli
  • Anisa Osja
  • Anisa Prence
  • Anisa Topalli
  • Anja Koçaj
  • Anjeza Preci
  • Anjeza Rroshi Kodra
  • Antigona Paci
  • Antonela Metalia
  • Antoneta Kosolli
  • Anxhela Gllavina
  • Anxhela Hakrama
  • Anxhela Nazeraj
  • Arben Ismaili
  • Arber Abilaliaj
  • Arber Lleshi
  • Arbër Xhelo
  • Arbora Aliaj
  • Ardenis Ibrahimi
  • Ardi Cakaj
  • Ardi Luli
  • Ardian Rada
  • Ardit Elezi
  • Ardit Juku
  • Ardit Kuliçi
  • Ardit Kurti
  • Ardit Preçi
  • Arenc Grabova
  • Arisa Vani
  • Arjan Muça
  • Arjol Ahmeti
  • Arjol Fusha
  • Arjola Sinanaj
  • Arlind Kraja
  • Arlinda Dedi
  • Armanda Ymeri
  • Armando Çraga
  • Armando Kodheli
  • Armando Vata
  • Armelinda Kasapi
  • Arnald Doçi
  • Arsida Hoxha
  • Arsida Kalce
  • Arta Kuliçi
  • Arta Mehmetaj
  • Artenisa Jasini
  • Artenisa Perkola
  • Artenisa Pjetra
  • Artenisa Zeneli
  • Aurela Spahia
  • Aurora Shurbani
  • Bajram Halilaj
  • Bekim Sela
  • Besa Nuhiallari
  • Besart Duro
  • Besart Matmuja
  • Besjan Rricku
  • Besjana Saraqi
  • Besmir Tervoli
  • Besmira Verri
  • Besnik Tozaj
  • Bestar Pilafi
  • Betime Gjorreta
  • Bledar Elezaj
  • Bledar Prendi
  • Bledi Loshi
  • Blendi Bimbli
  • Blerim Reci
  • Blerina Noja
  • Blerta Barbullushi
  • Bora Osmanlli
  • Brikela Binaj
  • Briland Mnela
  • Brunilda Ballkoçi
  • Brunilda Berhani
  • Bruno Pjetrushaj
  • Celik Leka
  • Çlirim Puto
  • Dajana Ndoj
  • Dajana Skura
  • Dallendyshe Axhami
  • Dalma Gerveni
  • Damiano Aliaj
  • Denada Seferi
  • Denarda Kanaj
  • Denisa Dibra
  • Dhurata Dobrovoda
  • Dhurata Sinaj
  • Diona Miloti
  • Dola Konomi
  • Doliana Tasi
  • Donald Dervishaj
  • Dorina Liko
  • Dorjan Hoxha
  • Drenica Demiraj
  • Drinalda Kocli
  • Driola Xhani
  • Drita Disha
  • Drita Krasniqi
  • Drita Sefa
  • Dritan Tahiraj
  • Eda Jegeni
  • Edisona Reçaj
  • Edlira Tafa
  • Edlira Thaçaj
  • Edmond Maha
  • Edmond Sokoli
  • Eduart Bytyçi
  • Eduart Lika
  • Edvin Sinani
  • Eglantin Dajti
  • Eglantina Karafilaj
  • Egzona Demko
  • Elda Muco
  • Eldi Stasa
  • Elfrida Qose
  • Elida Boshnjaku
  • Elidona Ukcamaj
  • Elis Dani
  • Eljan Kasa
  • Elona Gjoka
  • Elona Poga
  • Elona Zekaj
  • Elsa Gjoni
  • Elsa Lala
  • Eltjon Duraku
  • Elton Leshi
  • Elton Licenji
  • Elton Preci
  • Elvis Sinani
  • Ema Berlat
  • Emirjon Mema
  • Endeida Vasi
  • Endi Kazazi
  • Enea Caushaj
  • Enea Gjermeni
  • Eneda Thano
  • Engjëll Dervishi
  • Eni Prifti
  • Eniana Zyla
  • Enida Gjeta
  • Enis Lula
  • Enisa Mitro
  • Enkeleda Ciftja
  • Entela Sna
  • Enxhi Preka
  • Era Raça
  • Eralda Dedaj
  • Eralda Manga
  • Eranda Sita
  • Erblina Berbati
  • Erblina Hysa
  • Eriklida Lekaj
  • Erilda Metalia
  • Erinda Pecaj
  • Eriola Kacani
  • Eriola Kocileri
  • Erion Tafa
  • Eriona Kola
  • Erisa Peçi
  • Eriselda Morina
  • Eriselda Mucoviqi
  • Erison Muka
  • Erjon Lleshi
  • Erjon Suparaku
  • Erjona Fezollari
  • Erjona Lujkaj
  • Erjona Shehu
  • Erlind Veizaj
  • Ermela Demollaj
  • Ermelinda Kalaja
  • Ermiola Muca
  • Ermir Agushi
  • Ermir Dhima
  • Ermira Kukaj
  • Erona Laçej
  • Ersida Zeka
  • Ertigena Gjoka
  • Ervin Cenaj
  • Ervis Cela
  • Ervis Kapo
  • Esjona Jahaj
  • Esma Vokrri
  • Esmeralda Agaçi
  • Esmeralda Isaku
  • Etjen Agushi
  • Etleva Lleshi
  • Eueda Molla
  • Eva Kenga
  • Evjeni Jani
  • Fabiola Muhollari
  • Fatbardh Hoxhaj
  • Fatjon Barbullushi
  • Fatjon Hykaj
  • Fatjon Hysa
  • Fatjon Latifi
  • Fatjon M
  • Fatjon Xhafaj
  • Feruzjola Avxhi
  • Fiqiri Gjeta
  • Fjorisa Sharku
  • Flamure Shkembi
  • Florenc Lala
  • Florian Hoxha
  • Florida Çelo
  • Florina Cenaj
  • Florjan Kazazi
  • Frederika Mehmetaj
  • Gac Gjondrekaj
  • Genta Tela
  • Gentjan Bardhi
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjan Prekperaj
  • Gentjana Skenderi
  • Geraldo Durdaj
  • Gerhard Idrizi
  • Gerond Behari
  • Geront Kalia
  • Gerta Jella
  • Gildi Gruda
  • Gjergji Melonashi
  • Gjyliza Bregu
  • Gjylsime Hida
  • Gledisa Qosja
  • Grehans Uka
  • Grigor Qafzezi
  • Hajdër Koxha
  • Hamdi Troshani
  • Hane Zhubi
  • Hasime Ferati
  • Hatixhe Murrani
  • Hava Memko
  • Herson Torra
  • Igli Ferati
  • Ildi Dosti
  • Ilir Rapi
  • Ilisjada Avdia
  • Ina Reshlani
  • Indrit Mstafa
  • Inis Gokaj
  • Iris Kozeli
  • Irma Balla
  • Irvi Hyka
  • Ismet Matragji
  • Ismete Subashi
  • Ivana Bita
  • Izmir Sykni
  • Jetmira Hallaci
  • Jetnor Sherri
  • Joana Shera
  • Joharda Canaj
  • Jolanda Pjetri
  • Jona Ciro
  • Jona Kamberi
  • Jona Meti
  • Jona Spaho
  • Jonel Baci
  • Jonid Avduli
  • Jonida Braho
  • Jonida Duli
  • Jonida Hoxha
  • Jonida Ndoni
  • Jorgina Verori
  • Jorina Leka
  • Josif Papuciu
  • Julian Hoxha
  • Julian Rrista
  • Julida Alijaj
  • Julinda Lipe
  • Julinda Mico
  • Juljan Aliaj
  • Juxhin Hamiti
  • Kadrije Gurmani
  • Kaltra Toska
  • Kastriot Palushi
  • Katiusha Saraqi
  • Kejvi Bundo
  • Kimete Mehmeti
  • Klajdi Shtylla
  • Klara Sheqi
  • Klaudio Cuka
  • Klaudja Arapi
  • Kleant Kapxhiu
  • Kliti Shuli
  • Klodiana Baxhia
  • Klodjan Ajazi
  • Klodjan Manja
  • Kozeta Braho
  • Kristi Dashi
  • Laert Bakalli
  • Laureta Çiraku
  • Ledia Azisllari
  • Ledjan Baholli
  • Ledjona Troka
  • Leonard Garuli
  • Leonard Sala
  • Lindita Shehu
  • Lorena Mehmetaj
  • Loreta Geraj
  • Louis Qarri
  • Luciana Balla
  • Luiza Hoxholli
  • Majlinda Marku
  • Majlinda Puka
  • Malvina Sira
  • Marie Leka
  • Marilda Bakalli
  • Marinela Jaupaj
  • Marino Mazniku
  • Mario Tola
  • Marion Kanina
  • Mark Marku
  • Marsela Gjika
  • Marsida Baro
  • Marsida Zoto
  • Matilda Progja
  • Mbaresa Hoxhallari
  • Mbresa Halilaj
  • Mdina Murlani
  • Medina Murlani
  • Mefat Torba
  • Megi Kola (Gajtani)
  • Melina Xholla
  • Mentor Hasanaj
  • Meri Drabeja
  • Merijon Zhugri
  • Merita Bardhoku
  • Migena Rizja
  • Mimoza Mollosmani
  • Miranda Qordja
  • Mirela Zaraj
  • Mirgen Gjimi
  • Mirjan Mjekra
  • Mirjan Zelaj
  • Mirsilda Gjuta
  • Mishael Metalla
  • Mufit Taravari
  • Naxhije Gjeta
  • Neki Mehmeti
  • Nensi Celaj
  • Nesila Xhabija
  • Nikolin Pica
  • Njomza Kastrati
  • Olina Ristani
  • Oljada Brazhda
  • Olsida Cobaj
  • Omar Myrtja
  • Omer Luli
  • Orkida Rama
  • Orlend Kote
  • Ornela Dhamo
  • Ornela Gjoni
  • Ornela Zaimi
  • Osvaldo Bibaj
  • Pamela Gri
  • Pavlin Marku
  • Pellumb Feneri
  • Petrit Dodaj
  • Pirro Angjeli
  • Raisa Koka
  • Ramazan Lka
  • Refina Osmani
  • Rei Mecani
  • Renata Kocaqi
  • Rexhep Sina
  • Rezart Mera
  • Rigels Vrenjo
  • Riges Beqiri
  • Rihane Salkurti
  • Rinald Repçe
  • Rineta Sheme
  • Roland Paja
  • Romina Danaj
  • Rovena Limku
  • Rovena Rada
  • Saba Miftaraj
  • Sadik Topuzi
  • Sajmir Pervana
  • Samela Rumija
  • Samet Kulla
  • Santjola Kodra
  • Satbere Shahu
  • Sefer Alia
  • Selim Deda
  • Senada Rragami
  • Senada Smajli
  • Sevo Papa
  • Shukri Marku
  • Sidorela Agolli
  • Sidorela Cani
  • Silvana Tahiri
  • Skerdi Tarkaj
  • Somela Radohina
  • Sonila Bardhi
  • Sonila Qerolla
  • Suela Islamaj
  • Suela Mçolli
  • Suela Pepa
  • Sulejman Alia
  • Tauland Cekici
  • Taulanda Beqiri
  • Taulant Fetahi
  • Taulant Loloçi
  • Terezina Marku
  • Tonin Margjokaj
  • Uran Islamaj
  • Valbona Çelaj
  • Valbona Kojku
  • Valbona Rrapi
  • Valbona Taho
  • Valera Digli
  • Vasilika Lushka
  • Veli Çipuri
  • Velva Shkoza
  • Viarta Pulla
  • Vilma Mukaj
  • Vjollca Hysaj
  • Xhafer Rexhmati
  • Xhilda Braka
  • Xhorxheta Filja
  • Xhosilda Ndreu
  • Xhovana Kodra
  • Xhulia Tushaj
  • Xhulia Zyli
  • Yllka Petanaj
  • Ylvi Loci
  • Zamira Resulaj
  • Zhan Llusha
  • Zife Tota
  • Ziliha Danaj
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 14.4.2018, ora 11:00, në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 17.4.2018, ora 9:00, në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.