Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Sektorin e Kontrollit IPARD, në Drejtorinë e Kontrollit, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - Kategoria: III-b

  2. Inspektor në Sektorin e Kontrollit IPARD, në Drejtorinë e Kontrollit, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - Kategoria: III-b

  3. Inspektor në Sektorin e Kontrollit IPARD, në Drejtorinë e Kontrollit, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - Kategoria: III-b

  4. Inspektor në Sektorin e Kontrollit IPARD, në Drejtorinë e Kontrollit, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - Kategoria: III-b

  5. Inspektor në Sektorin e Kontrollit IPARD, në Drejtorinë e Kontrollit, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - Kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Haxhi
  • Adelina Lleshi
  • Agim Bahja
  • Alban Gusho
  • Ali Zotaj
  • Altin Hila
  • Andi Kroi
  • Andi Vasili
  • Andrea Dalla
  • Anesti Semini
  • Anilda Duni
  • Anketa Nexhipi
  • Arben Soxhuku
  • Ardit Elezi
  • Ardit Omeri
  • Arenc Grabova
  • Arlinda Terlija
  • Armelinda Kasapi
  • Besnik Tozaj
  • Betime Gjorreta
  • Bledar Lulaj
  • Bledar Meta
  • Blendi Bimbli
  • Dajana Skura
  • Dila Kola
  • Doliana Tasi
  • Dorjan Maksutaj
  • Eduard Marku
  • Elda Pano
  • Eljan Kasa
  • Elton Cerri
  • Elvis Çela
  • Enea Caushaj
  • Eneda Thano
  • Enel Çinije
  • Eridian Dinaku
  • Ermal Manaj
  • Ermiola Muca
  • Evis Sila
  • Fabiola Muhollari
  • Fatbardha Shpati
  • Fatbardha Toci
  • Feruzjola Avxhi
  • Fiqiri Gjeta
  • Flavia Agaraj
  • Florenc Gora
  • Florina Cenaj
  • Florjan Kazazi
  • Gafurr Deda
  • Gentiana Faslia
  • Gentjan Gazidedja
  • Gerta Pajo
  • Gerzheta Akshia
  • Igli Alliu
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Jetnor Zhaboli
  • Jonida Hoxha
  • Jonida Kolleshi
  • Junada Loçka
  • Juxhina Ballaci
  • Kastriot Ilamaj
  • Kledian Kadriu
  • Klodjan Xheja
  • Lefter Abazi
  • Liljana Zhllima
  • Lindita Rama
  • Loran Smokthina
  • Lorena Janaqi
  • Madaela Dashaj
  • Majlinda Plisi
  • Maria Kote
  • Mariglent Muça
  • Mimoza Mollosmani
  • Mimoza Selimi
  • Mitea Gegushi
  • Mustafa Uruçi
  • Nebi Memushaj
  • Nesibe Gjeçi
  • Nilson Kurti
  • Olta Saliasi
  • Orgeta Kapllani
  • Ornela Zaimi
  • Redi Cuku
  • Redion Gjata
  • Renald Bunaj
  • Romeo Kurti
  • Samiramida Bshaj
  • Shpëtim Topalli
  • Skerdi Tarkaj
  • Spase Male
  • Suzana Cakciri
  • Valdete Bardhoshi
  • Xhavit Sula
  • Xheni Vasha
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 6.3.2018, ora 14:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 9.3.2018, ora 09:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.