Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist (për burimet njerëzore) në Sektorin e Burimeve Njerëzore dhe Prokurimit, në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore, Çështjeve Juridike dhe Shërbimeve, në Ministrinë e Integrimit Evropian - Kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Burimeve Njerëzore, në Drejtorinë e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Drejtësisë - Kategoria: III-b

  3. Specialist në Sektorin e Sistemit të Integruar të Burimeve Njerëzore, në Drejtorinë e Burimeve Mbështetëse, në Sekretariatin Teknik të Këshillit Kombëtar të Ujit - Kategoria: III-b

  4. Specialist në Sektorin Juridik, Burimeve Njerëzore dhe Shërbimeve, në Drejtorinë e Shërbimeve Mbështetëse, në Drejtorinë e Përgjithshme Detare - Kategoria: IV-b

  5. Specialist në Sektorin e Rekrutimit dhe Promovimit, në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve - Kategoria: IV-a

  6. Specialist në Sektorin e Vlerësimit të Punonjësve, në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve - Kategoria: IV-a

  7. Specialist në Sektorin e Burimeve Njerëzore dhe Redaktimit Gjuhësor, në Drejtorinë e Shërbimeve të Brendshme, në Ministrinë e Zhvillimit Urban - Kategoria: III-b

  8. Specialist në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Komisionin e Prokurimit Publik - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Cjapi
  • Adela Çullhaj
  • Aisa Zjarri
  • Anisa Mara
  • Ardijan Deda
  • Aristea Kola
  • Aurora Ajazi
  • Bahrie Hajderasi
  • Betime Gjorreta
  • Dniela Hasa
  • Doriana Tuxhari
  • Egi Hoxha
  • Elmina Damarja
  • Elsa Vorfi
  • Enida Plaku
  • Enida Prespa
  • Ensuida Voda
  • Erilda Hoxha
  • Fjoralba Cela
  • Flutura Nikoçi
  • Ina Bregaj
  • Jetmira Sula
  • Klaudia Sharka
  • Malvina Çela
  • Mimoza Selimi
  • Olgerta Pero
  • Renald Bunaj
  • Sude Hupi
  • Suilda Grosha
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 30.6.2017, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 4.7.2017, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.