Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Financës, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Autoritetin Shtetëror për Informacionin Gjeohapësinor - Kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Financës, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Autoritetin Shtetëror për Informacionin Gjeohapësinor - Kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Financës dhe Kontrollit të Brendshëm, në Agjencinë për Mbështetjen e Shoqërisë Civile - Kategoria: IV-a

  4. Specialist i Financës në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Sekretariatin e Nismës për Transparencë - Kategoria: IV-a

  5. Specialist (buxheti) në Sektorin e Buxhetit dhe Financës, në Drejtorinë e Financave dhe Statistikës, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit Social Shtetëror - Kategoria: IV-a

  6. Specialist në Sektorin e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Administratën e Prefektit të Qarkut Tiranë - Kategoria: IV-b

  7. Specialist në Sektorin e Përpunimit, Menaxhimit të Arkivës dhe Marrëdhënieve me Publikun, në Arkivin Shtetëror të Sistemit Gjyqësor - Kategoria: IV-b

  8. Specialist (financë) në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Komisionin e Prokurimit Publik - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Abaz Qeli
  • Ada Qyqja
  • Adrian Kello
  • Alma Dega
  • Alma Haxhiaj
  • Anisa Qose
  • Armelinda Kasapi
  • Besnik Lamaj
  • Blerina Bitri
  • Bruna Xhafaj
  • Dhurata Leka
  • Elvin Noka
  • Entela Xhakollari
  • Erion Prendi
  • Ermal Prifti
  • Ertugert Xhemollari
  • Ervin Brari
  • Ilir Bardhi
  • Keida Velsmali
  • Klevi Hajdini
  • Kodiana Belegu
  • Leandri Cani
  • Majlinda Kulla
  • Makbule Meta
  • Mmoza Corbaxhiu
  • Rilinda Musaj
  • Saimir Kraja
  • Skender Taga
  • Tereze Fusha
  • Valter Groballi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 11.11.2016, ora 15:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 15.11.2016, ora 10:00 në ambientet e Godines Inovacioni, Rruga "Papa Gjon Pali II", Nr. 3, (Ish Ministria e Integrimit), Tiranë.