Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Koordinimit, në Drejtorinë e GIS-it Kombëtar dhe Gjeoportalit, në Autoritetin Shtetëror për Informacionin Gjeohapësinor - kategoria IV-a

  2. Specialist Biblioteke, në Akademinë Diplomatike, në Ministrinë e Punëve të Jashtme - kategoria IV-a

  3. Inspektor pranë Kryeinspektorit, në Inspektoriatin Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore - kategoria III-b

  4. Specialist në Sektorin e Marrëdhënieve me Publikun dhe Ndërgjegjësimit të Konsumatorit, në Drejtorinë e Vlerësimit dhe Komunikimit të Riskut, në Autoritetin Kombëtar të Ushqimit, në Nivel Qendror- kategoria IV-a

  5. Specialist në Sektorin Juridik, Integrimit dhe Komunikimit, në Drejtorinë e Burimeve Njerëzore dhe Shërbimeve, në Drejtorinë e Përgjithshme të Metrologjisë - kategoria IV-b

  6. Specialist në Drejtorinë e Marrëdhënieve me Qytetarët, në Departamentin e Komunikimit dhe Marrëdhënieve me Qytetarët, në Kryeministri - kategoria III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adiliana Qirko (Gjyshja)
  • Alban Përmeti
  • Alma Brazhda
  • Ani Truja
  • Antoneta Hastoçi
  • Ardit Kurti
  • Areta Dulaku
  • Arlind Myftari
  • Arlinda Zeqo
  • Blerina Boci
  • Brisilda Mataj
  • Denisa Haliti
  • Edlira Zoto
  • Eni Buxheli
  • Enida Prespa
  • Enkeleta Kastrati
  • Ermelinda Elmazaj
  • Ermir Çota
  • Etleva Bandula
  • Joana Gjaci
  • Jona Halili
  • Jonian Harka
  • Jonida Naska
  • Klorida Sina
  • Leba Osmenaj
  • Lediona Shpërdheja
  • Leonard Hila
  • Lindita Skura
  • Majlinda Bakeri
  • Malvina Hysenaj
  • Mariela Tusha
  • Marin Frani
  • Marinela Lamce
  • Mggi Zhugli
  • Miranda Blaceri
  • Noela Mahmutaj
  • Oligerta Çela
  • Oltjona Hoxha
  • Paula Papa
  • Rezarta Dashi (Skenderi)
  • Rezarta Nika
  • Rovena Kenga
  • Rozana Semini
  • Sonida Hajdini
  • Sonila Lavdari
  • Suela Cara
  • Syrjana Qela
  • Vilma Konini
  • Viserjona Bega
  • Zija Kurti
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 8.7.2016, ora 15:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 12.7.2016, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.