Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.



Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Përcaktimit të Standardeve dhe Metodologjive, në Drejtorinë e Performancës Mjedisore, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - Kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Përcaktimit të Standardeve dhe Metodologjive, në Drejtorinë e Performancës Mjedisore, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - Kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Përgjegjësive Mjedisore dhe Vlerësimit të Riskut, në Drejtorinë e Vlerësimit të Impaktit dhe Licencimit, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - Kategoria: IV-a

  4. Specialist në Sektorin e Përgjegjësive Mjedisore dhe Vlerësimit të Riskut, në Drejtorinë e Vlerësimit të Impaktit dhe Licencimit, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - Kategoria: IV-a

  5. Specialist në Sektorin e Vlerësimit të Gjendjes dhe Ndërgjegjësimit Mjedisor, në Drejtorinë e Performancës Mjedisore, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Zhupani
  • Adela Metaj
  • Alban Preçi
  • Albert Loshi
  • Aldo Muçaj
  • Amilda Haka
  • Anderejeva Qendro
  • Anisa Arapi
  • Arber Arapi
  • Ardiana Luli
  • Ariola Gjoni
  • Arnaldo Lamçe
  • Artur Aliaj
  • Basanja Shtylla
  • Besjana Hoxha
  • Besmir Velsmali
  • Brikena Mehmeti
  • Daniel Shametaj
  • Denis Lamka
  • Eda Gega
  • Eder Ndoci
  • Ela Ziu
  • Elona Zyka
  • Elsid Zekaj
  • Endri Muça
  • Eni Sadik
  • Enis Laçej
  • Eriona Bega
  • Erjola Misku Duckollari
  • Erjon Papallazo
  • Erti Çalaku
  • Fioralba Kasaj
  • Florian Kurti
  • Gntian Manellari
  • Grehans Uka
  • Holta Xhurxhi
  • Ilirjan Çuedari
  • Iris Cerekja
  • Jetnor Zhaboli
  • Jona Mulla
  • Joniada Gjata
  • Julian Rrista
  • Klea Marku
  • Kledia Koprencka
  • Leidi Garuci
  • Mariglen Koçi
  • Mariza Tiri
  • Merilda Veliu
  • Mikel Huta
  • Mimoza Dabulla
  • Mimoza Pilua
  • Nertila Prifti
  • Orjada Hyska
  • Ramazan Ajazi
  • Refat Sulejmani
  • Refije Hajdaraj
  • Rexhina Koçi
  • Rinald Repce
  • Romario Zoga
  • Romina Behari
  • Rozeta Lamaj
  • Samel Kruja
  • Sami Gjeta
  • Spiro Qosja
  • Stela Kadena
  • Tatjana Toska
  • Tauland Sefa
  • Valbona Jaho
  • Vangjush Shiko
  • Vanina Latifi
  • Vasil Sterjo
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 2.2.2021., ora 14:00 , Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Bulevardi “Zogu I”, nr. 25/1, Tiranë, Godina “D”, (hyrja nga Rruga Haxhi Hysen Dalliu).

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 9.2.2021., ora 10:00 , Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Bulevardi “Zogu I”, nr. 25/1, Tiranë, Godina “D”, (hyrja nga Rruga Haxhi Hysen Dalliu)