Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.



Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Prokurimeve, në Drejtorinë e Mirëadministrimit të Burimeve Njerëzore, Aseteve dhe Shërbimeve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Financave dhe Ekonomisë - kategoria: III-b (Shkenca Ekonomike/Inxhinierike)

  2. Specialist në Sektorin e Prokurimeve, në Drejtorinë e Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: III-b (Shkenca Ekonomike/Juridike)

  3. Specialist (i Prokurimeve) në Sektorin e Shërbimeve, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Drejtorinë e Përgjithshme të Pronësisë Industriale, - kategoria: IV-a (Shkenca Juridike)

  4. Specialist në Sektorin e Prokurimit dhe Marrëdhënieve Kontraktuale, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Agjencinë Kombëtare të Mbrojtjes Civile - kategoria: IV-a (Shkenca Ekonomike/Juridike/Inxhinierike)

  5. Specialist në Drejtorinë e Prokurimeve, në Agjencinë Kombëtare të Punësimit dhe Aftësive - kategoria: IV-a (Shkenca Ekonomike/Juridike/Inxhinierike)

  6. Specialist në Drejtorinë e Prokurimeve, në Agjencinë Kombëtare të Punësimit dhe Aftësive - kategoria: IV-a (Shkenca Ekonomike/Juridike/Inxhinierike)

  7. Specialist në Drejtorinë e Prokurimeve, në Agjencinë Kombëtare të Punësimit dhe Aftësive - kategoria: IV-a (Shkenca Ekonomike/Juridike/Inxhinierike)

  8. Specialist në Sektorin e Prokurimeve, në Drejtorinë e Koncesioneve, Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale - kategoria: IV-a( Shkenca Juridike)

  9. Specialist në Sektorin e Prokurimeve, në Drejtorinë e Koncesioneve, Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Kulturës - kategoria: IV-a (Shkenca Ekonomike/Juridike)

  10. Specialist në Sektorin e Prokurimeve, në Drejtorinë e Konçesioneve, Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë - kategoria: III-b (Shkenca Ekonomike)

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adora Dautaj
  • Adriano Sula
  • Alba Hasanaj
  • Albi Basha
  • Aleksander Metja
  • Ali Zotaj
  • Alketa Gjini
  • Alketa Vushaj
  • Andi Kamberi
  • Anduela Simaku
  • Ani Hoshja
  • Antha Mitrushi
  • Anxhela Hakrama
  • Arben Silaj
  • Ardiana Luli
  • Ariola Gjoni
  • Arjola Hoxha
  • Arnold Gjuzi
  • Besjana Shala
  • Blerina Dermishaj
  • Dajana Ndoj
  • Dian Tusha
  • Diturie Balla
  • Dritan Stefanidhi
  • Dritan Tahiraj
  • Eda Gega
  • Eder Ndoci
  • Eklitona Kadiu
  • Elham Reçi
  • Enea Sali
  • Enkelejt Avdyli
  • Eriona Bega
  • Ermal Musabelliu
  • Ernelda Novaku
  • Everest Dedja
  • Fabiona Demuçaj
  • Fjoralba Kau
  • Florina Cenaj
  • Hener Shanaj
  • Herson Torra
  • Ilirjana Mertinaj
  • Jetnor Zhaboli
  • Jonida Qira
  • Juliana Hoxhaj
  • Klaudia Fero
  • Klea Kambo
  • Klea Tafani
  • Klejli Muharremi
  • Krios Tarka
  • Lorela Agalliu
  • Lulëzim Salaj
  • Manuela Farrici
  • Mario Tola
  • Matias Mitrollari
  • Matilda Kalaj
  • Matilda Progja
  • Megelina Daja
  • Megi Mema
  • Meleq Hoxhaj
  • Merilda Veliu
  • Mesara Suma
  • Migena Leka
  • Migena Ramçi
  • Mikel Huta
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Mimoza Dabulla
  • Olen Mucaj
  • Orgesta Brata
  • Ornela Muçaj
  • Ramazan Ajazi
  • Risilda Veshi
  • Sidorela Mana
  • Valdete Bardhoshi
  • Vangjush Shiko
  • Vilma Gjeçi
  • Xhemile Vukaj
  • Xhojsi Mema
  • Xulia Hasa
  • Zife Basha
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 3.12.2020., ora 12:00, në ambientet e Godinës "Iliria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.
B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 10.12.2020, ora 10:00, në ambientet e godinës së Degës së Thesarit Tiranë, Kati 2, Rruga e Elbasanit, Tiranë