Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.



Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Ceremonialit, në Drejtorinë e Protokollit të Shtetit, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  2. Specialist në Sektorin e Legalizimeve, në Drejtorinë e Çështjeve Konsullore, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  3. Specialist në Sektorin e Legalizimeve, në Drejtorinë e Çështjeve Konsullore, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  4. Specialist në Sektorin e Diasporës, në Drejtorinë e Diplomacisë Publike dhe Diasporës, në Drejtorinë e Përgjithshme të Çështjeve Politike dhe Strategjike, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  5. Specialist në Sektorin e Diasporës, në Drejtorinë e Diplomacisë Publike dhe Diasporës, në Drejtorinë e Përgjithshme të Çështjeve Politike dhe Strategjike, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  6. Specialist në Drejtorinë e Diplomacisë Ekonomike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Çështjeve Politike dhe Strategjike, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  7. Specialist në Sektorin e Nismave Rajonale, në Drejtorinë e Rajonit dhe Vendeve Fqinje, në Drejtorinë e Përgjithshme të Çështjeve Politike dhe Strategjike, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  8. Specialist në Sektorin e Nismave Rajonale, në Drejtorinë e Rajonit dhe Vendeve Fqinje, në Drejtorinë e Përgjithshme të Çështjeve Politike dhe Strategjike, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  9. Specialist në Drejtorinë e Arkivit Historik dhe Dokumentacionit, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe e Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

  10. Specialist në Drejtorinë e Arkivit Historik dhe Dokumentacionit, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe e Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme - Kategoria IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelajda Demo
  • Albano Roci
  • Anduela Simaku
  • Ardita Metaliaj
  • Argen Skenderi
  • Arjana Toçilla
  • Besjana Haka
  • Besjana Hoxha
  • Besmira Hoxha
  • Borana Elezi
  • Brisilda Shamata
  • Brunilda Kaçori Dine
  • Dafina Gora
  • Denis Dervishi
  • Denisa Deliu
  • Dorisjana Hasani
  • Dorjan Gjini
  • Egi Hoxha
  • Eljana Blaceri
  • Eljona Ruçi
  • Englantina Gjona
  • Enilda Tarko
  • Eraldo Cani
  • Erisa Degjoni
  • Floralba Kojku
  • Franceska Kolaj
  • Ines Hoxha
  • Ingrid Lalike
  • Ismet Dervishi
  • Itena Prifti
  • Jonida Hoxha
  • Julian Fakaj
  • Juljana Demiraj
  • Klementin Syla
  • Kristi Grabovari
  • Ledio Bazaiti
  • Ledion Ademi
  • Leonora Laçi
  • Lindita Caci Backa
  • Migena Kycyku
  • Mirsa Reovica
  • Nancy Tushe
  • Valbona Pleshti
  • Valentina Loka
  • Viola Maça
  • Visar Quni
  • Xhuliana Fiku
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 12.6.2020, ora 11:00, online .

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 19.6.2020, ora 10:00, online