Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria III-b

  2. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria III-b

  3. Kryetar i Degës Territoriale të Shërbimit Turistik, në Degët Territoriale të Shërbimit të Turizmit, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Turizmit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Turizmit, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Anduela Xhaferaj
  • Antonjeta Zadrima
  • Arjola Manreka
  • Artan Simoni
  • Besjana Tusuni
  • Besmira Hoxha
  • Blandi Imeri
  • Blendi Bimbli
  • Blerta Coniku
  • Dashamir Boriçi
  • Denis Dervishi
  • Denisa Goga
  • Dorjan Doka
  • Erblina Shahini
  • Eris Cela
  • Ermira Hajrullahi
  • Ervin Agua
  • Everest Dedja
  • Fatjona Kodra
  • Fatos Qefa
  • Gerald Zotaj
  • Gilberta Cullhaj
  • Halil Velaj
  • Hyri Ramaj
  • Ira Shtini
  • Irena Doraci
  • Irma Alushaj
  • Jasemina Voci
  • Jona Biba
  • Klementin Syla
  • Klodjana Gashi
  • Ledio Bazaiti
  • Ledion Ademi
  • Lorena Hasa
  • Lorena Kurti
  • Lorenc Gordani
  • Malvina Dishi
  • Mariglen Brashiba
  • Migaela Mukja
  • Misire Gjana
  • Odeta Seferaj
  • Ornela Memushi
  • Rozeta Kondakçiu
  • Saimir Zeka
  • Samanta Laska
  • Shpëtim Topalli
  • Stiljan Llavdaniti
  • Suela Haxhija
  • Suzana Cakciri
  • Vaso Peja
  • Xheni Seidi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 30.1.2020., ora 14:00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 6. 2.2020., ora 10:00 në ambientet e Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit, Blv "Dëshmorët e Kombit", Nr 1, Tiranë.



Shënim:
*Njoftim: Kandidatët e kualifikuar njoftohen se testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 30.01.2020, ora 14.00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.