Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Auditimit të Brendshëm, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit Social Shtetëror - kategoria IV-a

  2. Auditues në Drejtorinë e Auditimit të Brendshëm, në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave - kategoria III-b

  3. Specialist në Sektorin e Auditimit të Brendshëm, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural - kategoria IV-a

  4. Specialist në Sektorin e Auditimit të Brendshëm, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural - kategoria IV-a

  5. Specialist në Drejtorinë e Auditimit, në Ministrinë e Drejtësisë - kategoria III-b

  6. Specialist në Drejtorinë e Auditimit, në Ministrinë e Drejtësisë - kategoria III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Adriana Kalemaj
  • Ana Shkreta
  • Antonjeta Zadrima
  • Arben Yzellari
  • Arjana Lleshaj
  • Artenca Hasani
  • Arti Mihali
  • Besmir Cani
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Karaxha
  • Blerina Mullisi
  • Brikena Mehmeti
  • Brikena Qela
  • Daorta Berdaj
  • Denada Dosti
  • Edlira Stavre
  • Elona Isufaj
  • Enkeleda Kasapi
  • Eralda Alhysa
  • Ermelinda Mihali
  • Ermir Çalaj
  • Ermira Hajrullahi
  • Ersida Tice
  • Fabjola Arapi
  • Gazmend Reka
  • Hygerta Kolimja
  • Igla Lena
  • Ilda Kasaj (Çadri)
  • Ingrid Lalike
  • Jani Hila
  • Jona Meti
  • Klaus Sulaj
  • Krios Tarka
  • Lorena Kurti
  • Lorisa Ajdini
  • Merita Brati
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Mimoza Koxhaj
  • Mjaftore Nazeraj
  • Natalia Bregu
  • Onorina Jata
  • Selim Deda
  • Shpresa Ismaili
  • Suela Haxhija
  • Suzana Cakciri
  • Ulsi Aliçkaj
  • Xhulia Çela
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 22.7.2019., ora 15:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 29.7.2019., ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë