Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Sektorin e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve Kombëtare, në Drejtorinë e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjensia e Pagesave) - kategoria: III-b

  2. Inspektor në Sektorin e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve IPARD, në Drejtorinë e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - kategoria: III-b

  3. Inspektor në Sektorin e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve IPARD, në Drejtorinë e Përzgjedhjes dhe Aprovimit të Projekteve, në Agjencinë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (Agjencia e Pagesave) - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Aben Gjoshe
  • Abraham Nallbani
  • Adela Çullhaj
  • Admir Shehu
  • Adrian Sulo
  • Adriatik Beluli
  • Aida Alushi
  • Ajeza Laska
  • Alban Asllani
  • Almira Zenollari
  • Andi Kroi
  • Andi Zaja
  • Angjelina Kapino
  • Anisa Bali
  • Anisa Likaj
  • Arbër Xhelo
  • Ardit Elezi
  • Ardit Omeri
  • Arenc Grabova
  • Arlind Shehu
  • Armelinda Kasapi
  • Arsen Koxha
  • Astrit Kodra
  • Bektash Shehu
  • Bledar Aliaj
  • Blerina Peshkepia
  • Bonina Meleqi
  • Brikena Mehmeti
  • Danjela Vojka
  • Dezdemona Sulaj
  • Diana Dafa
  • Dorian Loshe
  • Dritan Ponari
  • Eduard Marku
  • Edvin Madhi
  • Eglantina Bedini
  • Elgerta Haxhi
  • Elidona Piroli
  • Eljana Blaceri
  • Enton Dama
  • Eralda Midha
  • Ergyst Shqipe
  • Ermira Hajrullahi
  • Ervin Karumi
  • Everest Dedja
  • Florian Hoxha
  • Florian Plaku
  • Florjan Toska
  • Geraldo Taraj
  • Gerjola Bakiu
  • Gezim Zotkaj
  • Jasmina Daiu
  • Joana Tanellari
  • Jonida Hoxha
  • Juna Cano
  • Kadri Shabanaj
  • Kledian Kadriu
  • Klementin Syla
  • Lorenc Gordani
  • Luan Leka
  • Luan Sllaku
  • Malvina Stafa
  • Mario Tola
  • Meglantina Caushaj
  • Merite Rrukaj
  • Mesara Suma
  • Migena Celaj
  • Mikel Huta
  • Mikel Nako
  • Mirjan Jahja
  • Mitat Shuli
  • Olta Kodra
  • Oltjan Hamza
  • Ornela Zaimi
  • Petrika Papajorgji
  • Rovena Dauti
  • Sadik Aliaj
  • Sheqere Roçi
  • Stela Bita
  • Suela Numani
  • Tonin Margjokaj
  • Valbona Hila
  • Valdete Bardhoshi
  • Xhuljana Baha
  • Ylli Fejzulla
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 25.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 29.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.