Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Monitorimit të Kontratave, në Drejtorinë e Koordinimit dhe Monitorimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Informacionit dhe Statistikës, në Drejtorinë e Informacionit dhe Publikimit, në Agjencinë e Prokurimit Publik - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adiola Metani
  • Admir Zefi
  • Afroviti Manthjo
  • Alban Asllani
  • Aleksina Demiraj
  • Algerta Kurti
  • Alma Gjoka, (Meta)
  • Altimira Petanaj
  • Altin Hila
  • Amarilda Fejzullau
  • Ambra Tukaj
  • Amilda Haka
  • Anastasi Meçi
  • Andi Ajazi
  • Andi Dore
  • Andi Pepa
  • Andrea Shehu
  • Anduela Simaku
  • Anila Miftaraj
  • Anisa Kolgjini
  • Anjeza Nisi
  • Anjeza Satka
  • Antoneta Lamani
  • Anxhela Ruçi
  • Ardenisa Spaho
  • Ardit Dervishi
  • Ardita Vrioni
  • Arjol Ahmeti
  • Arjola Hoxha
  • Armela Seidi
  • Arnold Cengu
  • Arsid Hametaj
  • Arta Gjonaj
  • Artan Simoni
  • Artiola Muçaj
  • Aurora Aliu
  • Bekim Mulaj
  • Benardo Pllaha
  • Besart Duro
  • Besmir Likaj
  • Bledar Spahiu
  • Blerina Rapushi
  • Blerta Tona
  • Bonina Meleqi
  • Brikena Mehmeti
  • Brixhilda Banaj
  • Bruno Salliu
  • Daorta Berdaj
  • Denisa Fejzo
  • Diamanda Meta
  • Donald Dervishaj
  • Dorjana Llushi
  • Eda Gjinishi
  • Eda Muska
  • Edison Zaçaj
  • Eduart Lika
  • Eglantina Qemali
  • Ela Ziu
  • Elgerta Haxhi
  • Eljana Blaceri
  • Eljon Begolli
  • Elton Kaziu
  • Elton Licenji
  • Elvi Çuni
  • Elvis Stafa
  • Emirald Hasanaj
  • Emirjona Shala
  • Enea Dengeri
  • Enea Sali
  • Eriona Bega
  • Erisa Peçi
  • Erisa Pulaj
  • Ermal Hodo
  • Ermiola Muca
  • Ermira Hajrullahi
  • Ertigena Gjoka
  • Esmeralda Spata
  • Euljan Eskiu
  • Everest Dedja
  • Evgjeni Kola
  • Evinjola Danga
  • Fation Kaseja
  • Fatjona Çilaj
  • Fatos Baruti
  • Fellenxa Uku
  • Florian Hoxha
  • Florina Cenaj
  • Geraldo Taraj
  • Gerina Kullolli
  • Gezim Zotkaj
  • Greta Xhema
  • Hajdër Koxha
  • Helena Hoxha
  • Herson Torra
  • Ilda Jongari
  • Ilirjan Nerguti
  • Ina Sula
  • Jasmina Daiu
  • Jolanda Fejzullahi
  • Jona Kamberi
  • Jona Mulla
  • Jona Sulaj
  • Juljan Laçaj
  • Juna Cano
  • Juri Arapi
  • Kejvi Hyso
  • Kejvin Agollari
  • Ketrin Toptani
  • Klark Anastasi
  • Kled Leka
  • Kledi Ruka
  • Klenada Kaca
  • Klodiana Murataj
  • Laureta Mehmetaj
  • Ledion Pajo
  • Lorenc Gordani
  • Luan Dedaj
  • Majlinda Vila
  • Majlinda Vila
  • Mari Dedndreaj
  • Marinela Prifti
  • Marino Mazniku
  • Mario Jaçe
  • Marlin Markolaj
  • Marsela Abasllari
  • Marsela Gjika
  • Maze Abazaj
  • Meglantina Caushaj
  • Migena Kycyku
  • Mikel Huta
  • Mimoza Selimi
  • Miranda Goçi
  • Mjaftore Nazeraj
  • Nertila Hodo
  • Olitjana Sari
  • Ormal Nezaj
  • Pamela Isufati
  • Pandi Skorovoti
  • Pellumb Feneri
  • Ramazan Ajazi
  • Rasim Kurti
  • Redon Xhelilaj
  • Rexhina Hila
  • Roland Seci
  • Romario Zoga
  • Rovena Hoxha
  • Rovena Llupi
  • Rugova Gjonaj
  • Sara Qoshi
  • Sara Sulko
  • Serdi Maksuti
  • Shpetim Hoxha
  • Sidita Kruja
  • Silva Kazazi
  • Sindi Reka
  • Spenki Husi
  • Stela Bita
  • Suela Haxhija
  • Suela Numani
  • Tedi Xhani
  • Thomas Dhimolea
  • Uran Islamaj
  • Valdete Bardhoshi
  • Valmira Byberi
  • Vasiel Hysenaj
  • Verjana Agari
  • Virxhinia Hilej
  • Vjollca Hysaj
  • Xhuljana Baha
  • Xhuljo Bushi
  • Ylber Kamberi
  • Ylmije Mersinllari
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 22.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 24.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.