Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Tiranë - Kategoria: IV-a

  2. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Elbasan - Kategoria: IV-a

  3. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Elbasan - Kategoria: IV-a

  4. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - Kategoria: IV-a

  5. Inspektor i dytë në Sektorin e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë e Kontrollit Tatimor, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - Kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelina Lleshi
  • Adrian Sulo
  • Aida Allushi
  • Aida Dika
  • Alba Çapja
  • Albana Shehu
  • Aldo Cenaj
  • Ali Zotaj
  • Andi Kroi
  • Anjeza Hajrullai
  • Ardi Avdillari
  • Arion Simoni
  • Arlind Shehu
  • Armand Guzina
  • Armanda Ymeri
  • Arsen Koxha
  • Atlinda Ndini
  • Benard Hoxha
  • Bledar Elezaj
  • Brikena Mehmeti
  • Desarta Rapushaj
  • Elgerta Haxhi
  • Elida Pjetergjoka
  • Emiljano Capo
  • Eniana Zyla
  • Erald Balliu
  • Erjola Luka
  • Everest Dedja
  • Florjan Toska
  • Gezim Lala
  • Irald Dervishaj
  • Jetnor Zhaboli
  • Juna Cano
  • Kadri Shabanaj
  • Kledi Ruka
  • Ledjan Baholli
  • Leonard Garuli
  • Lulëzim Salaj
  • Manuela Farrici
  • Marinela Jaupaj
  • Marsel Kuqja
  • Mikel Huta
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Miranda Coha
  • Muazez Merko
  • Olta Kodra
  • Oltjan Hamza
  • Suela Haxhija
  • Taulant Loloci
  • Valbona Hila
  • Vilma Mukaj
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 18.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 22.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.