Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Sigurimit të Cilësisë dhe Kontrollit, në Drejtorinë për Menaxhimin e Projekteve IPA, në Drejtorinë e Përgjithshme të Financimeve dhe Kontraktimeve për Fondet e BE-së, BB-së dhe Donatorëve të Tjerë - kategoria: III-b

  2. Specialist në Sektorin e Sigurimit të Cilësisë dhe Kontrollit, në Drejtorinë për Menaxhimin e Projekteve IPA, në Drejtorinë e Përgjithshme të Financimeve dhe Kontraktimeve për Fondet e BE-së, BB-së dhe Donatorëve të Tjerë - kategoria: III-b

  3. Specialist në Sektorin e Përgatitjes dhe Zbatimit të Projekteve, në Drejtorinë për Menaxhimin e Projekteve IPA, në Drejtorinë e Përgjithshme të Financimeve dhe Kontraktimeve për Fondet e BE-së, BB-së dhe Donatorëve të Tjerë - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Çullhaj
  • Adrian Sulo
  • Aida Allushi
  • Alket Malo
  • Altea Dajlani
  • Angjelina Kapino
  • Anisa Likaj
  • Armand Telhallari
  • Artan Simoni
  • Artemisa Shquti
  • Blerina Xhaferaj
  • Bonina Meleqi
  • Brikena Mehmeti
  • Danjela Vojka
  • Daorta Berdaj
  • Dasara Hasani
  • Denisa Fejzo
  • Edlira Thaçaj
  • Elgerta Haxhi
  • Eljana Blaceri
  • Ema Berlat
  • Eni Dici
  • Enkida Fera
  • Enkilejda Halili
  • Eris Qesja
  • Erisa Luzi
  • Ermira Hajrullahi
  • Everest Dedja
  • Fatjona Kodra
  • Halil Velaj
  • Holta Canaj
  • Ina Lame
  • Ismet Matragji
  • Jetnor Zhaboli
  • Kaudja Leshi
  • Kejn Berliku
  • Kevin Sulaj
  • Klestia Cekani
  • Ledia Muraku
  • Lorena Gjoni
  • Lorenc Gordani
  • Mari Dedndreaj
  • Mikel Huta
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Olta Kodra
  • Rezarta Doci
  • Sonja Husi
  • Suela Haxhija
  • Suzana Cakciri
  • Vilma Davidhi
  • Vjoldan Muslija
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 15.1.2019, ora 15:30 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 18.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.