Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Gjirokastër - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Sektorin e Koordinimit, në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Tiranë - kategoria: IV-b

  3. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Gjirokastër - kategoria: IV-b

  4. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Kukës - kategoria: IV-b

  5. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Vlorë - kategoria: IV-b

  6. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Berat - kategoria: IV-b

  7. Inspektor në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Shërbimeve Shoqërore, Lezhë - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelajda Demo
  • Adelina Lleshi
  • Agim Sinani
  • Alban Asllani
  • Albana Malçi
  • Anastasi Meçi
  • Antoneta Lamani
  • Aora Dautaj
  • Arieta Mullaj
  • Bekim Gana
  • Blerina Zaja
  • Brikena Mehmeti
  • Bruno Sherri
  • Dardan Shllaku
  • Davis Visari
  • Denisa Fejzo
  • Elgerta Haxhi
  • Eljana Blaceri
  • Enkeleida Bajrami
  • Enkinela Alla Kananaj
  • Enver Sulejmani
  • Ergys Perndoj
  • Eriselda Spathara
  • Ermelinda Bizhga
  • Ermira Hajrullahi
  • Ervin Cenaj
  • Everest Dedja
  • Flutura Sherifaj
  • Genta Tela
  • Grigor Qafzezi
  • Haxhi Arbri
  • Ilir Robo
  • Ilir Xhuveli
  • Irald Dervishaj
  • Irlind Elezi
  • Jetleva Burgu
  • Jona Mulla
  • Joni Pulaj
  • Kliton Lyla
  • Kreshnik Spaho
  • Laureta Cenaj
  • Lavdosh Lazemetaj
  • Ledion Ademi
  • Ledjon Muka
  • Lorenc Gordani
  • Lorenc Rexho
  • Manjola Lushka
  • Marinela Jaupaj
  • Migena Çallëku
  • Naxhije Gjeta
  • Rmazan Ajazi
  • Rugova Gjonaj
  • Suela Cara
  • Suela Numani
  • Tatjana Bufaj
  • Tonin Bokaj
  • Valdete Bardhoshi
  • Valentina Menalla
  • Vjoldan Muslija
  • Xheksila Hmataj
  • Yllka Petanaj
  • Zoje Bushpreni
  • Zuljen Mnellari
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 11.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 15.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", nr. 31, Tiranë.