Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist (pritje) në Sektorin e Pritjes dhe Informacionit, në Drejtorinë e Ekzaminimit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Pronësisë Industriale - kategoria: IV-a

  2. Specialist (pritje) në Sektorin e Pritjes dhe Informacionit, në Drejtorinë e Ekzaminimit, në Drejtorinë e Përgjithshme të Pronësisë Industriale - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Çullhaj
  • Adelajda Demo
  • Adiola Veis
  • Adrian Sulo
  • Agim Sinani
  • Aida Allushi
  • Alban Asllani
  • Albana Celiku
  • Alma Gjoka, (Meta)
  • Altin Hila
  • Amilda Haka
  • Andi Mehmeti
  • Andi Pogaci
  • Arber Arapi
  • Arjola Manreka
  • Bedrie Hajdaraj
  • Blerina Cinari
  • Bonina Meleqi
  • Briglantina Balliu
  • Brikena Mehmeti
  • Bruna Shellira
  • Danjela Zyfi
  • Denisa Fejzo
  • Dorian Loshe
  • Dritan Ponari
  • Edvin Madhi
  • Eljana Blaceri
  • Eneda Abazaj
  • Enkilejda Halili
  • Erald Kalemi
  • Erisa Degjoni
  • Ermelinda Elmazaj
  • Ernilda Qafa
  • Eva Marku
  • Everest Dedja
  • Fatbardha Toci
  • Gilberta Cullhaj
  • Ilda Dushi
  • Irald Dervishaj
  • Irida Korcari
  • Isida Lala
  • Jetmira Ymeralilaj
  • Jetnor Zhaboli
  • Jola Shpuza
  • Jona Mulla
  • Klevis Avdiaj
  • Kliton Lyla
  • Kreshnik Duqi
  • Lindita Skura
  • Lorenc Gordani
  • Luan Dedaj
  • Luan Sallaku
  • Majlinda Vila
  • Margarita Vogli
  • Mario Tola
  • Marlind Golloshi
  • Marsiela Sinjari
  • Migena Çallëku
  • Mikel Huta
  • Nereida Lalmi
  • Ornela Zaimi
  • Ramazan Ajazi
  • Renata Muca
  • Rezarta Doci
  • Ridjan Allmuça
  • Rugova Gjonaj
  • Suela Cara
  • Suela Numani
  • Taulant Zyfi
  • Valdete Bardhoshi
  • Vjoldan Muslija
  • Yllka Bishani
  • Zhuljen Manellari
  • Zoje Bushpreni
  • Zyrafete Poga
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet më datë 15.1.2019, ora 15:30 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 17.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.