Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Jetësimit të Prioriteteve, në Drejtorinë e Monitorimit dhe Jetësimit të Prioriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

  2. Specialist në Sektorin e Politikës së Sigurisë Evropiane, në Drejtorinë e Politikave NATO dhe BE, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

  3. Specialist në Sektorin e Politikës së Sigurisë Evropiane, në Drejtorinë e Politikave NATO dhe BE, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

  4. Specialist në Sektorin e Komunikimit Strategjik të Mbrojtjes, në Drejtorinë e Monitorimit dhe Jetësimit të Prioriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - kategoria: III-b

  5. Specialist në Sektorin e Politikave me NATO, në Drejtorinë e Politikave NATO dhe BE, në Drejtorinë e Përgjthshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

  6. Specialist në Sektorin e Politikës me Jashtë, në Drejtorinë e Politikave NATO dhe BE, në Drejtorinë e Përgjthshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Çullhaj
  • Adelajda Demo
  • Admir Zanaj
  • Aida Allushi
  • Albana Malçi
  • Anisa Likaj
  • Anisa Vucaj
  • Anxhela Balliu
  • Argen Skenderi
  • Arjeta Kaja
  • Artemisa Shquti
  • Bledar Lulaj
  • Bonina Meleqi
  • Brikena Mehmeti
  • Danjela Vojka
  • Daorta Berdaj
  • Dasara Hasani
  • Eduart Begolli
  • Edvin Madhi
  • Egla Zeraj
  • Elgerta Haxhi
  • Eljana Blaceri
  • Elvina Zika
  • Ema Berlat
  • Enea Gjermeni
  • Enkeleda Sula
  • Enkelejda Patrioti
  • Enkida Fera
  • Erald Balliu
  • Erblina Lloha
  • Eris Qesja
  • Erisa Degjoni
  • Eriselda Guri
  • Erjola Luka
  • Ermelinda Mihali
  • Ermira Hajrullahi
  • Ervina Lila
  • Etleva Lleshi
  • Everest Dedja
  • Florina Cenaj
  • Gezim Brahaj
  • Gilberta Cullhaj
  • Ilir Xhuveli
  • Ina Lame
  • Irlind Elezi
  • Irma Balla
  • Jasmina Daiu
  • Jetmir Llapaj
  • Joana Mena
  • Julian Collaku
  • Kiti Shabanaj
  • Klejla Sheti
  • Klodiana Kurbneshi
  • Laert Elmazaj
  • Ledia Muraku
  • Ledio Bazaiti
  • Lulëzim Salaj
  • Manuela Farrici
  • Mario Tola
  • Megi Kurti
  • Migaela Mukja
  • Migena Çallëku
  • Migena Kerciku
  • Mikel Huta
  • Nikoleta Janaq (Taragjini)
  • Olsana Rexha
  • Olta Kodra
  • Orges Dushku
  • Orjeta Hasanaj
  • Raida Pano
  • Renata Muca
  • Selim Deda
  • Sindi Kovaçi
  • Suela Cara
  • Vilma Davidhi
  • Vjoldan Muslija
  • Yllka Petanaj
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 4.1.2019, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 8.1.2019, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.