Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Përpunimit, Menaxhimit të Arkivës dhe Marrëdhënieve me Publikun, në Arkivin Shtetëror të Sistemit Gjyqësor - kategoria: IV-b

  2. Specialist (arkiv/protokolli) në Sektorin e Shërbimeve, në Drejtorinë e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Inspektoratin Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit - kategoria: IV-b

  3. Specialist (arkiv protokoll) në Sektorin e Burimeve Njerëzore dhe Arkiv Protokollit, në Drejtorinë e Mirëadministrimit të Burimeve Njerëzore, Aseteve dhe Shërbimeve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural - kategoria: IV-b

  4. Specialist (arkiv/protokolli) në Sektorin e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Administratën e Prefektit të Qarkut Kukës

  5. Specialist në Sektorin e Arkiv-Protokollit, në Drejtorinë e Mirëadministrimit të Burimeve Njerëzore, Aseteve dhe Shërbimeve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Drejtësisë - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelajda Demo
  • Adelina Laçi
  • Adila Prendi
  • Adriana Asllanaj
  • Adriana Kurti
  • Aduela Çaçaj
  • Agim Sinani
  • Aida Bushi
  • Aida Caushi
  • Aida Hudhri Cano
  • Aida Koçi
  • Ajshe Belaj
  • Albana Karaj
  • Albert Marku
  • Alda Qoku
  • Aldi Toromani
  • Aleksandër Gjeçi
  • Alesia Zenuni
  • Alketa Mehmetaj
  • Alketa Spahiu
  • Alkysa Shehaj
  • Altimira Petanaj
  • Altin Selimi
  • Anisa Beti
  • Anisa Duka
  • Anisa Likaj
  • Antoneta Ozuni
  • Ardjan Çela
  • Argen Skenderi
  • Arion Simoni
  • Arjan Muça
  • Arjana Toçilla
  • Arnaldo Gega
  • Arvina Veliu
  • Athina Gjika
  • Aurel Harizaj
  • Aurora Ajazi
  • Basrije Shametaj
  • Bejre Kurra
  • Bekim Mulaj
  • Bela Gega
  • Besiana Aleti
  • Besmira Gjoni
  • Blendi Lala
  • Blerina Hysaj
  • Blerta Kalemaj
  • Blerta Tahiri
  • Boralda Kanani
  • Brikena Lika
  • Brisilda Cufaj
  • Brixhilda Prendi
  • Brunilda Açori Dine
  • Brusilda Bilali
  • Daniela Kalemaj
  • Daniela Kupi
  • Dea Bulku
  • Denis Dema
  • Denisa Deliu
  • Denisa Fejzo
  • Denisa Kukli
  • Denisa Llazo
  • Denisa Metaj
  • Desarta Spahiu
  • Diana Proga
  • Dnald Korbi
  • Dorina Gjoka
  • Dorjana Llushi
  • Drina Dubali
  • Edlira Suci
  • Edona Ndoj
  • Edvin Madhi
  • Edvina Murati
  • Egli Qahajaj
  • Ela Zu
  • Elda Alushi/Doka
  • Elda Hila
  • Elis Ndoci
  • Eljana Blaceri
  • Elmira Begaj
  • Elona Grosha
  • Elona Patria
  • Elton Tyli
  • Elvina Zika
  • Ema Berlat
  • Encio Dikollari
  • Endi Tabaku
  • Endrit Sholla
  • Enea Dengeri
  • Enea Permeti
  • Enea Sali
  • Eneda Abazaj
  • Enela Topulli
  • Eni Gjoka
  • Enkeleta Axhami
  • Enkida Fera
  • Enkilejda Halili
  • Eraldo Cani
  • Erik Hysenaj
  • Erisa Degjoni
  • Erisa Peçi
  • Erjola Hoxhallari
  • Erjona Lapi
  • Erjona Reci
  • Erjona Saliu
  • Ermelinda Mihali
  • Ermir Dhima
  • Ermira Bejko
  • Ernest Koce
  • Ervaldo Cullufe
  • Ervin Cenaj
  • Esilda Konini
  • Esmeralda Vefa
  • Eva Ajdini
  • Eva Marku
  • Eva Zeneli
  • Evisa Mburimi
  • Fatjona Likaj
  • Fiordalba Goxhaj
  • Florida Shehu
  • Florida Zuna
  • Françeska Abazi
  • Genti Rugji
  • Gentjana Morina
  • Geraldo Taraj
  • Gledis Hajdini
  • Grisilda Manjani
  • Grisilda Telhaj
  • Hamdi Cuka
  • Hatixhe Murrani
  • Herson Torra
  • Ia Koci
  • Ilda Jongari
  • Ilirjana Osdautaj
  • Ina Ndoci
  • Ingrida Kaja
  • Inva Rekaj
  • Ioann Çeli
  • Irena Osmënaj
  • Isidor Panxhi
  • Jolanda Cala
  • Jolanda Kristo
  • Jolanda Pjetri
  • Jona Sulaj
  • Jonarda Kërkuti
  • Jonida Lama
  • Jonida Lazi
  • Jonida Ndoni
  • Jordan Muceku
  • Julinda Shehaj
  • Juljana Çërbja
  • Jurgen Mehmeti
  • Juxhina Ymeri
  • Klaudia Mullari
  • Klaudio Agolli
  • Klorida Sina
  • Kostanca Sovjani
  • Kristina Dedëgjoni
  • Kristjana Qoku
  • Laureta Cenaj
  • Ledio Bazaiti
  • Ledion Ademi
  • Lejmonda Hysaj
  • Leonard Xherri
  • Leonora Laçi
  • Liljana Velkaj
  • Lindita Skura
  • Luan Dedaj
  • Luljeta Brahja
  • Majlinda Vila
  • Malbora Marku
  • Marinela Arapi
  • Mario Tola
  • Marisa Collari
  • Marjana Gjoci
  • Marsida Lumi
  • Marsilda Molla
  • Matilda Çullhaj
  • Melina Lleshi
  • Mersin Kurti
  • Migena Biba
  • Migena Çallëku
  • Miranda Goçi
  • Mirela (Mino) Lipe
  • Ndina Laci
  • Nensi Frasheri
  • Nertila Ceka
  • Nexhjana Serani
  • Nikolin Bello
  • Nilkë Rama
  • Nri Dushkaj
  • Olivia Dauti
  • Olsi Prifti
  • Oltiona Kurushi
  • Ormal Nezaj
  • Ornela Peqini
  • Petrina Furxhi
  • Rajmonda Nasufi (Mulaj)
  • Rasim Kurti
  • Redona Manga
  • Refije Hoxha
  • Rina Gaci
  • Rovena Bardhi
  • Rovena Llupi
  • Sami Tereziu
  • Sidorela Koni
  • Sidorela Tanushi
  • Sonila Balla
  • Stela Stoka
  • Suela Grembi
  • Syle Halili
  • Taulant Liço
  • Thomas Dhimolea
  • Uran Islamaj
  • Valbona Rrapi
  • Valmira Fejza
  • Vilma Konini
  • Xheni Axhami
  • Xhensila Kurti
  • Xhensilo Drizi
  • Xhensir Sallo
  • Zamira Mica
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 20.11.2018, ora 14:00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 23.11.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.