Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin Juridik, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Berat - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Korçë - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Berat - kategoria: IV-b

  4. Specialist (jurist) në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit Korçë - kategoria: IV-b

  5. Specialist (jurist) në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit Berat - kategoria: IV-b

  6. Specialist (jurist) në Sektorin e Shërbimeve Mbështetëse, në Degën Rajonale të Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit Gjirokastër - kategoria: IV-b

  7. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Gjirokastër - kategoria: IV-b

  8. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Vlorë - kategoria: IV-b

  9. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Vlorë - kategoria: IV-b

  10. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Berat - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelajda Caushaj
  • Alba Ameti
  • Albana Naci
  • Alda Bellaj
  • Altin Shyti
  • Ana Hajrulla(Sheremeti)
  • Andrea Shehu
  • Anxhela Marra
  • Anxhela Skënderaj
  • Ardi Berberi
  • Ardita Bitri
  • Armelinda Bali
  • Arnaldo Gega
  • Arsid Hametaj
  • Artemisa Shquti
  • Besiana Hysolli
  • Bledar Tomori
  • Blerand Dja
  • Blerta Nisllaj
  • Bora Vrenjo
  • Denisa Cano
  • Denisa Fejzo
  • Donaldo Gjika
  • Dorina Shakaj
  • Dritan Tahiraj
  • Ejon Kullolli
  • Ela Zu
  • Eleni Zeqaj
  • Elton Muka
  • Emiljano Xhepaj
  • Endrit Guri
  • Endrit Kapaj
  • Enkeleida Bajrami
  • Enver Sulejmani
  • Erik Hysenaj
  • Ervista Bejtaj
  • Fatime Hasani
  • Fjorin Sota
  • Florida Bellaj
  • Flutura Sherifaj
  • Haxhi Arbri
  • Ilir Musa
  • Ivana Dalipaj
  • Jani Karadaku
  • Kaltra Fejzo
  • Kejvi Hyso
  • Kristiana Mera
  • Lorenc Rexho
  • Loreta Muhameti
  • Maringlen Borokoci
  • Marjola Muhaj
  • Marsela Manaj
  • Nevrus Petriti
  • Nikolin Bello
  • Pamela Guga
  • Paula Sullaj
  • Pellumb Feneri
  • Rando Laci
  • Romina Mustafa
  • Sadiana Hysaj
  • Sergej Baçaj
  • Shpresa Jaupaj
  • Sidorela Karçanaj
  • Silvana Karalliu
  • Silvana Koreta
  • Skerdiana Rrungaja
  • Sonila Koçi
  • Taulant Zotaj
  • Thomas Dhimolea
  • Xhoana Shkulaku
  • Yllka Petanaj
  • Ziliha Danaj
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 16.11.2018, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 20.11.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.