Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Administratën e Prefektit të Qarkut Korçë - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Zyrën e Financës, në Sektorin e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Lezhë - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Zyrën e Financës, në Sektorin e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Vlorë - kategoria: IV-b

  4. Specialist në Sektorin e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Administratën e Prefektit të Qarkut Dibër - kategoria: IV-b

  5. Specialist në Sektorin e Financës dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Administratën e Prefektit të Qarkut Fier - Kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelina Lleshi
  • Admir Zefi
  • Adolf Ibro
  • Adriatik Hasmegaj
  • Albert Xhelili
  • Albion Toska
  • Alda Selala
  • Aleksandër Dko
  • Aleksander Lala
  • Aleksandër Puci
  • Ali Zotaj
  • Altin Kaso
  • Ana Voci
  • Andi Gjini
  • Anjeza Gjopalaj
  • Antoneta Lamani
  • Anxhela Hakrama
  • Anxhela Nazeraj
  • Ardit Shpata
  • Arion Simoni
  • Arjol Ahmeti
  • Arled Naci
  • Armando Memushaj
  • Armelinda Kasapi
  • Armir Hallkaj
  • Athina Borova
  • Bekim Sela
  • Bianka Zeneli
  • Blerta Kaba
  • Bonina Meleqi
  • Brikela Binaj
  • Brikena Mehmeti
  • Brikena Zeneli
  • Brunilda Lile
  • Bruno Salliu
  • Bsjana Roshi
  • Denada Llapi
  • Denis Dervishi
  • Denis Pervathi
  • Denisa Doda
  • Dlina Rusi
  • Dukate Dedndreaj
  • Eda Shehu
  • Edison Kipti
  • Edmond Maha
  • Eleni Elefteriu
  • Elida Pjetergjoka
  • Eljona Fejzo
  • Elsa Lala
  • Elton Licenji
  • Elton Nuzi
  • Elvi Çuni
  • Elvis Prenga
  • Enkeleda Jaupaj
  • Enkeleda Sula
  • Enkinela Alla Kananaj
  • Erind Dedja
  • Erinda Pecaj
  • Eriola Zerani
  • Erisa Pulaj
  • Erjena Therqaj
  • Erjona Pesha
  • Erjona Saliu
  • Erlind Gjini
  • Ermal Vukaj
  • Ermir Dhima
  • Ervin Selishta
  • Esmeralda Isaku
  • Eueda Molla
  • Farije Torba
  • Fatbardha Balla
  • Fellenxa Uku
  • Fjorin Sota
  • Florjan Toska
  • Gentiana Nurçja
  • Gerta Rapushi
  • Gjylsime Hida
  • Gntian Gjuzi
  • Greta Kristo
  • Igli Zahaj
  • Ildi Dosti
  • Ilisjada Avdia
  • Irisi Gjishti
  • Jona Alliu
  • Jona Mulla
  • Joni Pulaj
  • Julian Kostandini
  • Kedja Mana
  • Kristjan Neko
  • Ledia Azisllari
  • Lediana Zela
  • Ledjan Baholli
  • Ledjona Troka
  • Lije Muja
  • Lorena Kristani
  • Lorenc Rexho
  • Lulëzim Salaj
  • Manuela Farrici
  • Margarita Kukaj
  • Marinela Jaupaj
  • Marinela Micaj
  • Marjo Novi
  • Marjola Fikaj
  • Mark Marku
  • Marsel Pushi
  • Marsela Abasllari
  • Marsida Rrapaj
  • Martin Mustafa
  • Megi Dusha
  • Meleq Hoxhaj
  • Merita Gjoka
  • Mervin Brahimaj
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Mirjan Pengu
  • Mirjan Rada
  • Muazez Merko
  • Nerisa Muça
  • Nikoleta Jubani
  • Nri Dushkaj
  • Olta Kodra
  • Oltiona Kurushi
  • Onorina Jata
  • Ornela Barjaba
  • Pavlin Marku
  • Pilo Toto
  • Pol Milo
  • Raimonda Fifo
  • Redi Krakulli
  • Redon Xhelilaj
  • Selman Kurti
  • Senada Rragami
  • Serxho Koci
  • Sidorela Cani
  • Silvana Islamaj
  • Sonila Cobaj
  • Terezina Marku
  • Tonin Bokaj
  • Tonin Margjokaj
  • Valbona Dimni
  • Valbona Rrapi
  • Vangjush Niço
  • Visar Alia
  • Vladimir Basha
  • Ylvi Loci
  • Zef Zefi
  • Zife Tota
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 20.11.2018, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 23.11.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.