Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin Juridik, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Elbasan - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Sektorin Juridik, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Fier - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Zyrën Juridike, në Drejtorinë e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - kategoria: IV-a

  4. Specialist në Sektorin Juridik, në Drejtorinë e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Tiranë - kategoria: IV-a

  5. Specialist në Sektorin Juridik, në Drejtorinë e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë e Tatimpaguesve të Mëdhenj - kategoria: IV-a

  6. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Fier - kategoria: IV-b

  7. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Elbasan - kategoria: IV-b

  8. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Fier - kategoria: IV-b

  9. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Fier - kategoria: IV-b

  10. Specialist në Sektorin Juridik, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Fier - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adenisa Ago
  • Ahmet Kerxhaliu
  • Aida Koçi
  • Alba Bicja
  • Albert Hysa
  • Albora Malaj
  • Aldi Toromani
  • Algerta Kurti
  • Altimira Petanaj
  • Amarilda Reçi
  • Amarildo Arapi
  • Andi Dore
  • Anila Meshi
  • Anisa Bali
  • Anisa Likaj
  • Anxhela Balliu
  • Ardit Preçi
  • Armelinda Bali
  • Armino Visha
  • Arnaldo Gega
  • Arsid Hametaj
  • Artemisa Shquti
  • Artiola Lilaj
  • Arvina Veliu
  • Bekim Mulaj
  • Bledar Kolici
  • Blerta Turku
  • Brikena Duda
  • Daorta Berdaj
  • Denisa Fejzo
  • Diana Proga
  • Difiruze Maksutaj
  • Dorina Shahollari
  • Dorisa Gjyla
  • Dritan Tahiraj
  • Eda Gjinishi
  • Eduart Buzi
  • Eduart Lasku
  • Edvin Madhi
  • Egjellushe Allkja
  • Egzona Demko
  • Ejon Kullolli
  • Ela Zu
  • Elfrida Qose
  • Elton Jushi
  • Emirjon Mema
  • Enea Dengeri
  • Enea Sali
  • Enkelana Pere
  • Enkida Fera
  • Erbim Fagu
  • Erblina Shahini
  • Eriona Kola
  • Erison Muka
  • Erjon Koçi
  • Erjon Ruko
  • Ermal Banja
  • Erona Tahiraj
  • Ervin Cenaj
  • Esmeralda Spata
  • Esterina Toci
  • Eugerta Bakiu
  • Euljan Eskiu
  • Eva Zeneli
  • Fatjona Prifti
  • Fjorisa Sharku
  • Florina Cenaj
  • Flutura Sherifaj
  • Gentjana Skenderi
  • Geraldo Taraj
  • Gezim Zotkaj
  • Gledis Hajdini
  • Glorian Tusha
  • Griselda Muça
  • Hatixhe Murrani
  • Herson Torra
  • Ilirjan Hasanaj
  • Ilirjan Nerguti
  • Ilirjana Beqiraj
  • Ina Sula
  • Ioann Çeli
  • Jetmir Llapaj
  • Joana Ndreu
  • Jonida Gurra
  • Jonida Hoxha
  • Jonida Ndoni
  • Julian Rrista
  • Julinda Shehaj
  • Jurgen Mehmeti
  • Kejvi Hyso
  • Klajdi Cela
  • Klark Anastasi
  • Klaudia Mullari
  • Klodjana Gjoka
  • Kreshnik Ymeraj
  • Ledia Muraku
  • Ledian Muzhaqi
  • Lenida Hyka
  • Liridona Bodi
  • Luan Dedaj
  • Majlinda Hysenaj
  • Mariela Basha
  • Marlin Markolaj
  • Migaela Mukja
  • Migena Biba
  • Migena Kycyku
  • Mimoza Kuniqi
  • Miranda Goçi
  • Mirjan Jahja
  • Mishael Metalla
  • Nadire Cankja
  • Nazif Muci
  • Nekida Baha
  • Nertila Ceka
  • Nikolin Bello
  • Olen Mucaj
  • Orjon Islamaj
  • Pamela Guga
  • Pellumb Feneri
  • Rando Laci
  • Rovena Bardhi
  • Rovena Llupi
  • Sadik Topuzi
  • Sami Tereziu
  • Severina Vangjeli
  • Shkëlzen Ypi
  • Skerdiana Rrungaja
  • Solira Moisiu
  • Sonila Koçi
  • Sorjela Tafa
  • Suela Pepa
  • Thomas Dhimolea
  • Valentina Gjoshi
  • Valiana Rama
  • Vasiel Hysenaj
  • Verjana Agari
  • Vilma Belishta
  • Vladimir Sokoli
  • Xhensilo Drizi
  • Zemina Cmani
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 16.11.2018, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 20.11.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.