Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Drejtorinë e Regjistrimit të Bazës së të Dhënave, në Drejtorinë e Përgjithshme të Taksës së Pasurisë - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Drejtorinë e Regjistrimit të Bazës së të Dhënave, në Drejtorinë e Përgjithshme të Taksës së Pasurisë - kategoria: IV-a

  3. Specialist në Drejtorinë e Regjistrimit të Bazës së të Dhënave, në Drejtorinë e Përgjithshme të Taksës së Pasurisë - kategoria: IV-a

  4. Specialist në Drejtorinë e Regjistrimit të Bazës së të Dhënave, në Drejtorinë e Përgjithshme të Taksës së Pasurisë - kategoria: IV-a

  5. Specialist në Drejtorinë e Metodologjisë dhe Ligjore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Taksës së Pasurisë - kategoria: IV-a

  6. Specialist në Drejtorinë e Metodologjisë dhe Ligjore, në Drejtorinë e Përgjithshme të Taksës së Pasurisë - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelina Lleshi
  • Adelina Rama
  • Albana Barjamaj
  • Albi Lushi
  • Albora Malaj
  • Aldi Toromani
  • Aleksandër Dko
  • Ali Zotaj
  • Altimira Petanaj
  • Alvaro Bulku
  • Ana Qerraxhija
  • Andi Kroi
  • Andi Selmani
  • Anela Lulaj
  • Anisa Beti
  • Anisa Likaj
  • Antoneta Lamani
  • Anxhela Balliu
  • Arben Silaj
  • Ardi Avdillari
  • Ardian Rada
  • Ardita Plloçi
  • Arion Simoni
  • Arjol Ahmeti
  • Armelinda Bali
  • Armelinda Kasapi
  • Armino Visha
  • Arsen Koxha
  • Arsid Hametaj
  • Artemisa Shquti
  • Arvina Veliu
  • Aurel Memushaj
  • Aurora Shurbani
  • Besmir Shijaku
  • Blerta Turku
  • Bonina Meleqi
  • Brikena Mehmeti
  • Brisilda Lata
  • Bruno Salliu
  • Dalina Susaj
  • Denisa Fejzo
  • Denisa Metko
  • Difiruze Maksutaj
  • Dorjana Llushi
  • Dritan Tahiraj
  • Eda Gjinishi
  • Eda Jegeni
  • Edmond Maha
  • Eglantina Bedini
  • Ejon Kullolli
  • Elena Vako
  • Elfrida Qose
  • Elgerta Haxhi
  • Elis Ndoci
  • Eljana Blaceri
  • Elsa Tershalla
  • Elson Kkonozi
  • Elton Licenji
  • Elvis Sinani
  • Ema Berlat
  • Emirjon Mema
  • Eni Abazi
  • Eniana Zyla
  • Enkeleda Sula
  • Erblina Shahini
  • Erda Kosiqi
  • Erina Shira
  • Erinda Pecaj
  • Eriola Kocileri
  • Erion Prendi
  • Eriona Kola
  • Erjena Therqaj
  • Erjona Lapi
  • Erjona Pesha
  • Erlind Gjini
  • Ermir Dhima
  • Eros Hoxhallari
  • Ervis Kalemi
  • Etmond Lala
  • Euljan Eskiu
  • Everest Dedja
  • Fabjola Rrethi
  • Fatbardha Mydinllari
  • Fatjona Kodra
  • Fatjona Likaj
  • Fiqiri Gjeta
  • Flutura Sherifaj
  • Geraldo Taraj
  • Gezim Zotkaj
  • Glorian Tusha
  • Gramoz Çejku
  • Griselda Huti (Berranija)
  • Hajdër Koxha
  • Iini Rama
  • Ilda Jongari
  • Ilva Pifti
  • Ina Lame
  • Ina Sula
  • Ioann Çeli
  • Irdi Pajaj
  • Irma Dobi
  • Jetmir Llapaj
  • Jetnor Zhaboli
  • Joana Mena
  • Joana Ndreu
  • Jona Mulla
  • Jonida Gurra
  • Jonida Ndoni
  • Julian Rrista
  • Juri Arapi
  • Kejvi Hyso
  • Klark Anastasi
  • Kledia Nakuçi
  • Kliti Shuli
  • Laureta Tare
  • Ledia Lahi
  • Liridona Bodi
  • Livia Shalari
  • Lorena Hasa
  • Luan Dedaj
  • Lulëzim Salaj
  • Majlinda Vila
  • Manuela Farrici
  • Mariela Basha
  • Marino Mazniku
  • Mario Kertusha
  • Marjo Novi
  • Mark Marku
  • Marlin Markolaj
  • Marsela Gjika
  • Marta Preci
  • Megi Dusha
  • Megi Rula
  • Mikel Huta
  • Mimoza Corbaxhiu
  • Miranda Goçi
  • Mirjeta Mema
  • Misire Gjana
  • Nekida Baha
  • Nelson Sulaj
  • Nerdita Dhimo
  • Nikolin Bello
  • Olitjana Sari
  • Olta Kodra
  • Onorina Jata
  • Orjon Islamaj
  • Pellumb Feneri
  • Pirro Angjeli
  • Pol Milo
  • Rasim Kurti
  • Redi Krakulli
  • Redon Xhelilaj
  • Sami Tereziu
  • Selim Deda
  • Sonja Husi
  • Sotir Sema
  • Suela Haxhija
  • Tonin Margjokaj
  • Valbona Dimni
  • Valbona Hila
  • Valmira Fejza
  • Viarta Pulla
  • Xhulia Karaj
  • Ylvi Loci
  • Zife Tota
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 8.11.2018, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 13.11.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.