Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Mbrojtjes së Bimëve dhe Inputeve Bujqësore, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

  2. Inspektor në Sektorin e Kontrollit në Pikat e Inspektimit Kufitar, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

  3. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Mbrojtjes së Bimëve dhe Inputeve Bujqësore, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Dibër - kategoria: IV-a

  4. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Mbrojtjes së Bimëve dhe Inputeve Bujqësore, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Lezhë - kategoria: IV-a

  5. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Mbrojtjes së Bimëve dhe Inputeve Bujqësore, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Kukës - kategoria: IV-a

  6. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Mbrojtjes së Bimëve dhe Inputeve Bujqësore, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Kukës - kategoria: IV-a

  7. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Mbrojtjes së Bimëve dhe Inputeve Bujqësore, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Alis Rama
  • Ardin Selhani
  • Bylbil Gjuta
  • Danjel Bica
  • Elmaz Kaba
  • Ernes Bendo
  • Esiona Ago
  • Fahrije Shabani
  • Ferdinant Ismaili
  • Gjergj Nika
  • Huzrie Tota
  • Hysni Hoxha
  • Klevis Kovaci
  • Klodjan Sula
  • Martin Arapi
  • Petrit Demleka
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 26.10.2018., ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 30.10.2018., ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë