Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Marrëveshjeve Ndërkombëtare për Bashkëpunimin Ndërgjyqësor, në Drejtorinë për Marrëdhëniet Juridiksionale dhe Bashkëpunimin Ndërgjyqësor, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore e Çështjeve të Drejtësisë, në Ministrinë e Drejtësisë - Kategoria: III-b

  2. Specialist në Sektorin e Monitorimit të Institucioneve të Varësisë në Fushën Penale, në Drejtorinë e Derregullimit, Lejeve, Licencave dhe Monitorimit, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore e Çështjeve të Drejtësisë, në Ministrinë e Drejtësisë - Kategoria: III-b

  3. Specialist në Sektorin e Marrëdhënieve Juridiksionale me Jashtë në Fushën Penale, në Drejtorinë për Marrëdhëniet Juridiksionale dhe Bashkëpunimin Ndërgjyqësor, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore e Çështjeve të Drejtësisë, në Ministrinë e Drejtësisë - Kategoria: III-b

  4. Specialist në Sektorin e Marrëdhënieve Juridiksionale me Jashtë në Fushën Penale, në Drejtorinë për Marrëdhëniet Juridiksionale dhe Bashkëpunimin Ndërgjyqësor, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore e Çështjeve të Drejtësisë, në Ministrinë e Drejtësisë - Kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Admir Zanaj
  • Agim Çekrezi
  • Alba Bicja
  • Albion Aliko
  • Anisa Bali
  • Ardita Kurti
  • Ardita Plloçi
  • Arjeta Kaja
  • Armelinda Bali
  • Armino Visha
  • Besnik Tozaj
  • Bledar Karaxha
  • Blendi Bimbli
  • Bora Selishta
  • Bora Shaholli
  • Bora Vrenjo
  • Bruno Rexhaj
  • Daorta Berdaj
  • Denarda Kanaj
  • Edvin Sinani
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Elona Poga
  • Ema Berlat
  • Ema Lazaj
  • Emiliano Likaj
  • Emira Allmuca
  • Emirjon Mema
  • Enea Babameto
  • Enea Gjermeni
  • Erinda Krasniqi
  • Eris Qesja
  • Ermira Mhillaj
  • Etleva Lleshi
  • Fatjon Vranga
  • Fradiol Dine
  • Geraldo Durdaj
  • Gezim Brahaj
  • Haxhi Arbri
  • Ilda Markeçi
  • Ilirjan Nerguti
  • Ira Dedej
  • Iris Spahiu
  • Jon Bedalli
  • Jonida Baba
  • Jonida Ndoni
  • Kiti Nechvatal
  • Kiti Shabanaj
  • Klaudia Veliu
  • Klestia Cekani
  • Kristi Petrela
  • Kriti Trikshiqi
  • Lorisa Ajdini
  • Luljeta Cani
  • Malbora Dinaj
  • Moreno Malevi
  • Nertila Biba
  • Nertila Bregu
  • Ornalda Shala
  • Ornela Gjoni
  • Rezario Kuçaj
  • Samet Gurguri
  • Santjola Kodra
  • Sigi Zaimi
  • Sonja Husi
  • Tedi Turku
  • Vilma Davidhi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 9.10.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 11.10.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.