Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Lejeve Mjedisore, në Drejtorinë e Vlerësimit të Mjedisit, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Cilësisë së Mjedisit, në Drejtorinë e Gjendjes dhe Cilësisë së Mjedisit, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Përgjegjësive Mjedisore, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - kategoria: IV-a

  4. Specialist në Sektorin e Lejeve Mjedisore, në Drejtorinë e Vlerësimit të Mjedisit, në Agjencinë Kombëtare të Mjedisit - kategoria: IV-a

  5. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Durrës - kategoria: IV-b

  6. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Durrës - kategoria: IV-b

  7. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Durrës - kategoria: IV-b

  8. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Vlorë - kategoria: IV-b

  9. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Vlorë - kategoria: IV-b

  10. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Vlorë - kategoria: IV-b

  11. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Elbasan - kategoria: IV-b

  12. Specialist (për Lejet Mjedisore dhe VNM), në Drejtorinë Rajonale të Mjedisit Elbasan - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Kopali
  • Adelajd Tabaku
  • Adelajda Caushaj
  • Admir Zefi
  • Ado Beqiraj
  • Adriano Guri
  • Agim Çekrezi
  • Aida Allushi
  • Aida Koçi
  • Aida Paci
  • Ajet Lamaj
  • Alban Preci
  • Albert Hysa
  • Albion Ismaili
  • Albion Sinani
  • Alda Goga
  • Aldi Toromani
  • Aleksandër Gjeçi
  • Aleksander Peqini
  • Ali Zotaj
  • Altin Hila
  • Amanda Selgjeka
  • Amarildo Arapi
  • Ana Hajrulla(Sheremeti)
  • Andi Xhari
  • Andonia Pretashi
  • Anduela Tahiri
  • Anika Gjini
  • Anisa Shehi
  • Anjeza Preci
  • Anjeza Rroshi Kodra
  • Anjeza Rukaj
  • Anxhela Caushi
  • Anxhela Hakrama
  • Anxhela Jaubelli
  • Anxhela Kanto
  • Anxhela Laze
  • Anxhela Nazeraj
  • Anxhelo Kovaci
  • Arber Abilaliaj
  • Arber Arapi
  • Ardit Omeri
  • Ardit Preçi
  • Ardit Shpata
  • Ardita Draçini
  • Arenc Grabova
  • Arenc Tema
  • Ariola Avdia
  • Ariola Gavani
  • Arjan Muça
  • Arjana Çapja
  • Arled Naci
  • Armelinda Kasapi
  • Arnaldo Gega
  • Arsid Hametaj
  • Artil Hodaj
  • Arvena Fejzullai
  • Astrit Lanaj
  • Aurel Alimadhi
  • Aurel Sulaj
  • Aurora Xhediku
  • Bardhe Gjini
  • Beart Llakaj
  • Bekim Mulaj
  • Bele Memishaj
  • Benard Hoxha
  • Besmir Tervoli
  • Besnik Tozaj
  • Besnike Begaj
  • Bestar Pilafi
  • Bianka Zeneli
  • Bikena Shyti
  • Blerina Legisi
  • Bora Kaci
  • Brikela Binaj
  • Bruna Musaj
  • Brunilda Aliaj
  • Brunilda Barushi
  • Celik Leka
  • Dalma Gerveni
  • Davida Doçi
  • Denarda Kanaj
  • Denisa Balilaj
  • Denisa Kola
  • Dhurata Lumani
  • Donald Dervishaj
  • Donald Rama
  • Donaldo Gjika
  • Dorela Vaka
  • Dorian Zefi
  • Doriel Gjoni
  • Dorina Kallushi
  • Dorjana Llushi
  • Drilona Mali
  • Drini Hameti
  • Edlira Kurti
  • Edmir Dalliu
  • Edvin Cibuku
  • Edvin Gjata
  • Egla Mema
  • Eiola Canga
  • Eldi Stasa
  • Elena Kereku
  • Elena Nazëraj
  • Eliont Çinari
  • Eljan Kasa
  • Eljona Fejzo
  • Elona Gjata
  • Elona Vukaj
  • Elsa Kutrolli
  • Elson Kanavace
  • Elton Muka
  • Ema Berlat
  • Emanuela Sulaj
  • Emiljano Xhepaj
  • Emirjona Shala
  • Endi Kazazi
  • Endrit Kapaj
  • Endrita Muca
  • Enea Kula
  • Enea Rapo
  • Enea Sali
  • Eneida Gjoka
  • Enejsa Stojko
  • Eni Pema
  • Enida Gjeta
  • Enion Shuka
  • Enkida Fera
  • Enkinela Alla Kananaj
  • Enxhi Bostanxhi
  • Enxhi Oga
  • Erald Bedhia
  • Erald Kalemi
  • Eralda Dedaj
  • Erentina Barjoti
  • Eridon Cena
  • Erinda Pecaj
  • Eriona Kola
  • Erisa Pulaj
  • Erison Muka
  • Eristina Rakipi
  • Erjola Ballgjini
  • Erjon Suparaku
  • Erkand Rika
  • Ermelinda Kalaja
  • Ermir Dhima
  • Ermira Kukaj
  • Erneste Asllani
  • Ertigena Gjoka
  • Ervis Bica
  • Ervis Guri
  • Erzen Tusha
  • Esmeralda Prifti
  • Esmeralda Spata
  • Esmeranda Zene
  • Esnida Pajollari
  • Esterina Toci
  • Etela Murataj
  • Euljan Eskiu
  • Eva Zeneli
  • Evgjeni Kola
  • Fatime Hasani
  • Fellenxa Uku
  • Fjoralba Çaushi
  • Fjorin Sota
  • Florenc Gora
  • Florenc Rakipi
  • Flutura Sherifaj
  • Forian Kukli
  • Gazment Dema
  • Gentiana Qoku
  • Gentiana Shegani
  • Gentjan Liçi
  • Gentjana Skenderi
  • Geraldo Taraj
  • Gerjola Bakiu
  • Gerond Behari
  • Gerta Rapushi
  • Gerta Shehaj
  • Gjenovefa Muhametaj
  • Gjylsime Hida
  • Glen Kulli
  • Glorian Tusha
  • Gntiana Gjika
  • Grehans Uka
  • Hajdër Koxha
  • Hatixhe Murrani
  • Henri Baçinozi
  • Heriola Hoxha
  • Herolind Malellari
  • Herson Torra
  • Holta Xhurxhi
  • Huzrie Tota
  • Igli Zahaj
  • Ilda Lamaj
  • Ilir Rapi
  • Ilir Xhuveli
  • Ilirjan Çuedari
  • Ina Perçuke
  • Ina Sula
  • Ioann Çeli
  • Ira Qori
  • Irida Cauli
  • Iris Cerekja
  • Irvi Hyka
  • Isidor Panxhi
  • Jani Karadaku
  • Jani Miska
  • Jetnor Zhaboli
  • Jla Proko
  • Jolda Zotaj
  • Jona Alliu
  • Jona Kamberi
  • Joni Pulaj
  • Jonid Avduli
  • Jonida Lulja
  • Jonida Ndoni
  • Jorina Keçi
  • Julian Beqiraj
  • Juliana Vezi
  • Juljan Hasho
  • Juljan Laçaj
  • Jurgen Mehmeti
  • Juxhina Ballaci
  • Kapo Metaj
  • Karolina Prenga
  • Kaudja Leshi
  • Kejvi Hyso
  • Ketiana Resuli
  • Klajdi Cela
  • Klajdi Merxhani
  • Klara Jahollari
  • Klaudia Mullari
  • Klejdi Shyle
  • Kliti Shuli
  • Kloida Papa
  • Krenar Xhemali
  • Kristi Pici
  • Kristjana Marku
  • Laureta Çiraku
  • Ledjon Lamce
  • Lisjana Shushari
  • Lorela Avda
  • Lorela Pashaj
  • Lorena Hasa
  • Lorena Kapaj
  • Lorenc Islamaj
  • Lorenco Kryekurti
  • Lulëzim Salaj
  • Lulzim Tanushi
  • Manjola Beu
  • Marinela Dervishi
  • Mario Tola
  • Mariola Ismailaj
  • Marius Tusha
  • Marjola Muhaj
  • Mark Marku
  • Marlin Markolaj
  • Marsela Abasllari
  • Marsela Gjika
  • Marsela Manaj
  • Marsilda Come
  • Marta Preci
  • Matilda Horeshka
  • Matilda Shahllari
  • Mervin Brahimaj
  • Migena Kycyku
  • Mikel Nako
  • Mimoza Mollosmani
  • Mirand Zeka
  • Miranda Malaj
  • Miranda Taka
  • Mirela Ruçi
  • Mirjan Jahja
  • Mirjana Kadriu
  • Mishael Metalla
  • Misila Lika
  • Morena Subashi
  • Muazez Merko
  • Naile Muça
  • Ndricim Salobehaj
  • Nikolin Bello
  • Niselda Agolli
  • Olitjana Sari
  • Oljan Dudija
  • Olsi Koçi
  • Oltjana Telhaj
  • Orinda Biba
  • Pamela Alia
  • Paola Shuli
  • Pellumb Feneri
  • Persida Dhrami
  • Raisa Koka
  • Rajmonda Pasha
  • Rdjan Allmuça
  • Redion Gjata
  • Redon Benja
  • Reina Matraxhiu
  • Renato Kasa
  • Renilda Muçaj
  • Rexhep Sina
  • Rezario Kuçaj
  • Rigels Vrenjo
  • Roberta Koci
  • Roland Ferrja
  • Romina Duraku
  • Rovena Bardhi
  • Rozela Pashaj
  • Saba Miftaraj
  • Sadik Aliaj
  • Salihe Elezaj
  • Sami Tereziu
  • Selim Deda
  • Shahe Metalia
  • Sherli Shaipi
  • Shpresa Jaupaj
  • Shqiponja Kraja
  • Sidorela Karçanaj
  • Silva Kapaj
  • Silvio Ferko
  • Sindi Reka
  • Slena Gjorga
  • Sokol Bashkurti
  • Sokol Mitre
  • Sonila Muhameti
  • Spenki Husi
  • Suela Koto
  • Suela Pepa
  • Suzana Çuli
  • Taulant Kryemadhi
  • Taulant Zotaj
  • Tea Alikaj
  • Tedi Turku
  • Teuta Meço
  • Trandafile Bardhi
  • Valbona Çelaj
  • Valbona Rrapi
  • Valbona Semanjaku
  • Valentina Gjoshi
  • Valentina Menalla
  • Vasiel Hysenaj
  • Vilma Davidhi
  • Vladimir Sokoli
  • Xhabir Xhediku
  • Xhafer Rexhmati
  • Xhejni Rrafmani
  • Xhiberto Bakrri
  • Ylli Beqo
  • Yllka Petanaj
  • Ylvi Loci
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 13.9.2018, ora 12:00 në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 18.9.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.