Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Ushqimit dhe Ushqimit për Kafshë me OSH dhe Operatorëve të Biznesit, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

  2. Inspektor në Sektorin e Kontrollit në Pikat e Inspektimit Kufitar, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

  3. Inspektor në Sektorin e Kontrollit në Pikat e Inspektimit Kufitar, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

  4. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Ushqimit dhe Ushqimit për Kafshë me OSH dhe Operatorëve të Biznesit, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - kategoria: IV-a

  5. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Ushqimit dhe Ushqimit për Kafshë me OSH dhe Operatorëve të Biznesit, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Kukës - kategoria: IV-a

  6. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Ushqimit dhe Ushqimit për Kafshë me OSH dhe Operatorëve të Biznesit, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Kukës - kategoria: IV-a

  7. Inspektor në Sektorin e Inspektimit të Ushqimit dhe Ushqimit për Kafshë me OSH dhe Operatorëve të Biznesit, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Lezhë - kategoria: IV-a

  8. Inspektor në Sektorin e Kontrollit në Pikat e Inspektimit Kufitar, në Drejtorinë Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Dibër - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Aldo Marku
  • Edison Gjoni
  • Festim Basha
  • Hazbi Merhadi
  • Lirim Begu
  • Luan Cela
  • Luan Gradeci
  • Morin Jaupaj
  • Robert Frroku
  • Sheme Çela
  • Trifon Bega
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 6.7.2018, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 10.7.2018, ora 11:00 në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës, Blv "Dëshmorët e Kombit", Sheshi "Nënë Tereza", Nr. 4, Tiranë.