Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist i Sektorit të Programeve të Zhvillimit të Arsimit të Lartë, në Drejtorinë e Programeve të Zhvillimit të Arsimit, Sportit dhe Rinisë, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Arsimit, Sportit dhe Rinisë, në Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë - kategoria: III-b

  2. Specialist i Sektorit të Përgatitjes dhe Fizibilitetit të Projekteve për Kërkimin Shkencor, në Drejtorinë e Konceptimit dhe Fizibilitetit të Projekteve të Arsimit, Sportit dhe Rinisë, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave dhe Zhvillimit të Arsimit, Sportit dhe Rinisë, në Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela Xhafa
  • Adelina Laçi
  • Adila Prendi
  • Aida Koçi
  • Albana Karaj
  • Alketa Leka
  • Alma Lleshi
  • Almir Xhangolli
  • Amarildo Zere
  • Anduela Tahiri
  • Antonela Mishtaku
  • Arselda Ziraj
  • Aurora Hoxha
  • Bejre Kurra
  • Besmira Xhaferasi
  • Bestar Pilafi
  • Bledar Lulaj
  • Blerta Mesiti
  • Bora Shaholli
  • Brikena Zeneli
  • Brixhilda Prendi
  • Brunilda Açori Dine
  • Brunilda Aliaj
  • Dalip Murrja
  • Denisa Kukli
  • Denisa Ruzi
  • Dorina Gjoka
  • Dorjana Llushi
  • Drina Dubali
  • Drini Nushi
  • Dritan Murrja
  • Ederin Enesi
  • Edi Surbani
  • Edina Latifi
  • Edlira Zyfi
  • Edona Ndoj
  • Edvina Murati
  • Egla Zeraj
  • Elinda Dogani
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Eljo Shuli
  • Elnika Sillo
  • Elona Merdhoqi
  • Endi Kazazi
  • Enela Duro
  • Eraldo Meçalla
  • Ergys Ballaj
  • Erinda Llangos
  • Eriola Kocileri
  • Erjola Cullufe
  • Erjona Bezatlliu
  • Erjona Culi
  • Erlinda Plyku
  • Ermiola Muca
  • Ermira Sela
  • Esmeralda Beça
  • Esmeralda Vefa
  • Eva Kenga
  • Evisa Duka
  • Evisjana Krasniqi
  • Fatjona Kodra
  • Gentjana Morina
  • Gerta Kazazi
  • Gilberta Cullhaj
  • Greta Mehmeti
  • Grisilda Telhaj
  • Harold Koxha
  • Hatixhe Murrani
  • Hava Memko
  • Hazbije Gjuta (Dafku)
  • Ilda Sadikaj
  • Ima Ferhati
  • Ina Saraçi
  • Irena Osmënaj
  • Irida Myrtaj
  • Ismet Matragji
  • Jonida Zeka
  • Jorgjica Dhima
  • Juljana Demiraj
  • Juna Muca
  • Klara Jahollari
  • Klaudja Kina
  • Klejs Halla
  • Klodjana Prenci
  • Krisi Golloshi
  • Laert Troja
  • Ledion Ademi
  • Leonora Laçi
  • Manushaqe Rina
  • Marilda Bakalli
  • Marinela Arapi
  • Marinela Kryeziu
  • Mario Tola
  • Marjana Gjoci
  • Marsela Resulaj
  • Matilda Çullhaj
  • Matilda Zika
  • Melina Lleshi
  • Melisa Ulqinaku
  • Migena Çallëku
  • Migerjana Kovaçi
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Marko
  • Miranda Allkja
  • Nikoleta Janaq (Taragjini)
  • Nilkë Rama
  • Olta Kamberi
  • Orges Bozaxhiu
  • Pandeli Zyba
  • Pjerin Cuku
  • Redi Perleka
  • Redinela Azizaj
  • Regina Pinari
  • Ritvan Zika
  • Roxhensa Haxhillari
  • Saimir Subashi
  • Santjola Kodra
  • Satbere Shahu
  • Sejdin Cekani
  • Shukri Marku
  • Soeda Rakipi
  • Sokol Stafa
  • Sonila Roshi
  • Spartak Hodo
  • Stela Stoka
  • Teuta Mengra
  • Valbona Omeri
  • Viola Caco
  • Violeta Alla
  • Xhorxhina Çuçi
  • Zife Tota
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 26.6.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 29.6.2018. ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.