Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Kulturës, Identitetit dhe Komunikimit, në Drejtorinë e Diasporës, në Agjencinë Kombëtare të Diasporës - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Kulturës, Identitetit dhe Komunikimit, në Drejtorinë e Diasporës, në Agjencinë Kombëtare të Diasporës - kategoria: IV-a

  3. Specialist në Sektorin e Kulturës, Identitetit dhe Komunikimit, në Drejtorinë e Diasporës, në Agjencinë Kombëtare të Diasporës - kategoria: IV-a

  4. Specialist në Sektorin e Kulturës, Identitetit dhe Komunikimit, në Drejtorinë e Diasporës, në Agjencinë Kombëtare të Diasporës - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adela (Gogu) Ndini
  • Adela Sallata
  • Adelajd Tabaku
  • Adelajda Demo
  • Adila Prendi
  • Aida Bushi
  • Aida Caushi
  • Aida Çnaku
  • Aida Koçi
  • Albana Malçi
  • Albert Marku
  • Albina Ceka
  • Albions Proko
  • Alda Qoku
  • Alketa Leka
  • Alma Lleshi
  • Almir Xhangolli
  • Altin Selimi
  • Amanda Selgjeka
  • Amarildo Zere
  • Anduela Tahiri
  • Anila Buza
  • Anisa Braho
  • Anisa Fejzaj
  • Anisa Likaj
  • Anisa Mara
  • Antoneta Ozuni
  • Anxhela Petro
  • Arbër Minxhozi
  • Ardit Preçi
  • Ardita Vrioni
  • Ardjan Çela
  • Arjan Muça
  • Arjola Aliaj
  • Arjola Sinanaj
  • Arlinda Dedi
  • Arnald Doçi
  • Arselda Ziraj
  • Arta Memushaj
  • Artemida Bajraktari
  • Artenisa Perkola
  • Arvina Veliu
  • Aurel Harizaj
  • Bejre Kurra
  • Besiana Aleti
  • Besjan Asqeri
  • Besjana Haka
  • Besmira Doma
  • Besnik Tozaj
  • Bestar Pilafi
  • Bilbil Sula
  • Bledar Lulaj
  • Blendi Bimbli
  • Blerta Mesiti
  • Bora Shaholli
  • Boralda Kanani
  • Brikena Zeneli
  • Brixhilda Prendi
  • Brunilda Açori Dine
  • Brunilda Aliaj
  • Brunilda Pulaj
  • Dajana Skura
  • Dalip Murrja
  • Denarda Kanaj
  • Denis Dema
  • Denisa Metaj
  • Denisa Ndrejaj
  • Denisa Ruzi
  • Dola Konomi
  • Dorel Baça
  • Dorina Gjoka
  • Dorisjana Hasani
  • Dorjana Llushi
  • Drina Dubali
  • Eda Muska
  • Edi Surbani
  • Edina Latifi
  • Edlira Zyfi
  • Edona Ndoj
  • Eduart Lika
  • Egi Hoxha
  • Eglantina Xhaferri
  • Ejon Rali
  • Ejona Ruçi
  • Ela Zu
  • Elda Keqira
  • Elda Lezaj
  • Elefteria Bilica
  • Eleina Dhiamandi
  • Elena Sholla
  • Elinda Dogani
  • Elis Tora
  • Elisabeta Frroku
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Eljo Shuli
  • Elona Kule
  • Elona Merdhoqi
  • Elsa Dumani
  • Elsa Hasalamaj
  • Elton Kalemi
  • Elton Tyli
  • Emirjon Mema
  • Encio Dikollari
  • Endi Kazazi
  • Endi Tabaku
  • Endrit Sholla
  • Enea Rapo
  • Enea Tane
  • Eneda Ajdari
  • Eneida Binaj
  • Enida Demiraj
  • Enis Bregu
  • Enisa Mitro
  • Enkeled Ahmeti
  • Entela Xhakollari
  • Eralda Bardhi
  • Eraldo Meçalla
  • Eranda Vasili
  • Ergys Ballaj
  • Erida Hysesani
  • Erilda Hoxha
  • Erilda Selaj
  • Erinda Llangos
  • Eriola Kocileri
  • Eriona Kola
  • Erisa Degjoni
  • Erisa Peçi
  • Erjola Cullufe
  • Erjona Lapi
  • Erlind Kapllanaj
  • Erlind Veizaj
  • Erlinda Plyku
  • Ermenita Alia
  • Ermiola Muca
  • Ermira Kukaj
  • Ermira Sela
  • Ernilda Qafa
  • Eros Hoxhallari
  • Esilda Konini
  • Esmeralda Beça
  • Esmeralda Vefa
  • Etleva Lleshi
  • Eva Ajdini
  • Eva Kenga
  • Evisa Duka
  • Fatiana Çullhaj
  • Fatjon M
  • Fjona Canodemaj
  • Flamur Cenaj
  • Florida Docaj
  • Florida Tare
  • Florina Cenaj
  • Franceska Sadikllari
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjana Morina
  • Geraldo Taraj
  • Gerond Behari
  • Gerta Kazazi
  • Gertin Bregaj
  • Gildi Gruda
  • Giovanna Mçe
  • Grehans Uka
  • Greisa Cino
  • Greta Mehmeti
  • Grisilda Telhaj
  • Hamdi Troshani
  • Hamide Gjoshi
  • Harold Koxha
  • Hatixhe Murrani
  • Hava Memko
  • Hazbije Gjuta (Dafku)
  • Herson Torra
  • Iena Ramaj
  • Ima Ferhati
  • Ina Vila
  • Inis Male
  • Irena Osmënaj
  • Irma Tabaku
  • Irvi Hyka
  • Ismet Matragji
  • Ivona Lame
  • Jasmina Daiu
  • Jetmira Ajazi
  • Jetmira Nushaj
  • Joana Kovaci
  • Jola Marku
  • Jonarda Kërkuti
  • Jonid Avduli
  • Jonida Lazi
  • Jonida Zeka
  • Jordan Muceku
  • Jorgjica Dhima
  • Josinda Gjika
  • Juljan Stefa
  • Juljana Çërbja
  • Juljana Demiraj
  • Juxhina Ymeri
  • Kalina Rafaili
  • Kelton Haja
  • Klajdi Cela
  • Klajdi Sinjari
  • Klara Sheqi
  • Klau Ogrenaj
  • Klaudia Sharka
  • Klaudio Bedini
  • Klaudja Kina
  • Klejs Halla
  • Kliti Shuli
  • Kostika Dhimo
  • Kreshnik Duqi
  • Krisi Lickollari
  • Ksenja Muzho
  • Laert Troja
  • Laureta Çiraku
  • Ledion Ademi
  • Ledja Dervishi
  • Leme Hajdari
  • Leonora Laçi
  • Liman Qyra
  • Lindita Neziri
  • Lindita Skura
  • Manjola Kola
  • Manushaqe Rina
  • Marilda Bakalli
  • Marinela Arapi
  • Marinela Kryeziu
  • Marinela Memelli
  • Marinela Prifti
  • Maringlen Abedini
  • Mario Tola
  • Marsela Gjika
  • Marsela Resulaj
  • Marsida Lumi
  • Marsilda Molla
  • Matilda Zika
  • Megi Qilimi
  • Melina Lleshi
  • Melisa Ulqinaku
  • Merifa Abedini
  • Migena Çallëku
  • Migerjana Kovaçi
  • Miljana Xhakolli
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Selimi
  • Miranda Allkja
  • Mirel Meta
  • Mirjan Jahja
  • Nekida Baha
  • Nikoleta Dukaj
  • Nikoleta Janaq (Taragjini)
  • Nilkë Rama
  • Olsi Avdija
  • Olta Kamberi
  • Orges Bozaxhiu
  • Ortensa Marini
  • Pandeli Zyba
  • Petrit Dodaj
  • Pjerin Cuku
  • Qamile Ajazi
  • Redi Perleka
  • Redinela Azizaj
  • Redona Manga
  • Regina Pinari
  • Renalda Brisku
  • Renato Pashollari
  • Renilda Muçaj
  • Rina Gaci
  • Roland Kukalaj
  • Romina Duraku
  • Roxhensa Haxhillari
  • Sami Sefa
  • Santjola Kodra
  • Sejdin Cekani
  • Shahe Metalia
  • Sherli Shaipi
  • Shkelzen Vokshi
  • Shukri Marku
  • Sidorela Beshku
  • Sidorela Mecani
  • Silvi Dedja
  • Soeda Rakipi
  • Sokol Stafa
  • Spartak Hodo
  • Stela Stoka
  • Suela Grembi
  • Taulant Hani
  • Taulant Liço
  • Ton Shtjefni
  • Valbona Ndoci
  • Valbona Omeri
  • Valbona Sinanaj
  • Viola Caco
  • Viola Rrasari
  • Violeta Alla
  • Virjon Osmenaj
  • Xeni Tla
  • Xhejsjola Hoxhaj
  • Xhensila Cela
  • Xhensilo Drizi
  • Xhensir Sallo
  • Xhorxhina Çuçi
  • Zife Tota
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 29.6.2018, ora 11:00, në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 3.7.2018, ora 10:00, në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.