Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Marrëveshjeve dhe Kontratave, në Drejtorinë e Integrimit, Koordinimit, Marrëveshjeve dhe Asistencës, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore dhe Përputhshmërisë në Turizëm dhe Mjedis, në Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Sektorin e Hartimit dhe Monitorimit të Marrëveshjeve dhe Kontratave, në Drejtorinë e Integrimit, Koordinimit, Marrëveshjeve dhe Asistencës, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore dhe të Përputhshmërisë në Bujqësi, Ushqim dhe Zhvillim Rural, në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural - kategoria: III-b

  3. Specialist në Sektorin e Hartimit dhe Monitorimit të Marrëveshjeve dhe Kontratave, në Drejtorinë e Integrimit, Koordinimit, Marrëveshjeve dhe Asistencës, në Drejtorinë e Përgjithshme Rregullatore dhe të Përputhshmërisë në Bujqësi, Ushqim dhe Zhvillim Rural, në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Zhupani
  • Agim Bahja
  • Aida Allushi
  • Altea Dajlani
  • Altin Hila
  • Amarildo Zere
  • Ana Muça
  • Anis Konduri
  • Anisa Bali
  • Arben Ali
  • Arbër Xhelo
  • Ardit Preçi
  • Arenc Grabova
  • Arlinda Terlija
  • Armelinda Kasapi
  • Aurora Shurbani
  • Belina Limani
  • Bledar Karaxha
  • Blendi Bimbli
  • Bora Shaholli
  • Denis Kulja
  • Diana Meniku
  • Eda Jegeni
  • Edlira Thaçaj
  • Edvin Sinani
  • Elefteria Bilica
  • Elida Boshnjaku
  • Elidon Xhafa
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Ema Berlat
  • Emiliano Likaj
  • Enebian Koxha
  • Eneda Ajdari
  • Eneda Thano
  • Eni Dici
  • Enkeleda Sula
  • Eralda Bajollari
  • Erdi Hoxhalli
  • Erina Ago
  • Erinda Krasniqi
  • Eriola Kocileri
  • Eriola Zerani
  • Ermal Muco
  • Ermenita Alia
  • Ermiola Muca
  • Ervina Lila
  • Esmeralda Beça
  • Evis Sila
  • Evisjana Krasniqi
  • Fabjola Arapi (Domi)
  • Fahrian Halili
  • Fation Hoxha
  • Flamure Shkembi
  • Florina Cenaj
  • Gentiana Deda
  • Gentjana Zallumi
  • Geraldo Durdaj
  • Gerta Shehaj
  • Gresa Jazxhi
  • Ina Shkurti
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Ira Dedej
  • Irma Balla
  • Jasmina Daiu
  • Jeta Sinojmeri
  • Jetnor Zhaboli
  • Joana Tanellari
  • Jonida Ndoni
  • Kamber Istrefi
  • Klestia Cekani
  • Klodian Naska
  • Kristina Anxhara
  • Laureta Tare
  • Lorena Dallaku
  • Lorena Hasa
  • Lorena Kurti
  • Luelda Ipeku
  • Luljeta Cani
  • Marinela Spaho
  • Mario Male
  • Marta Preci
  • Melisa Kukaj
  • Mesara Suma
  • Migena Mulla
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Marko
  • Mirela Xhelo
  • Nadire Pilavi
  • Oerd Shamata
  • Ornela Gjoni
  • Pranvera Rira
  • Raisa Koka
  • Renata Kocaqi
  • Rigels Vrenjo
  • Santjola Kodra
  • Shpresa Kola
  • Shukri Marku
  • Sigi Zaimi
  • Skerdi Sinanaj
  • Spartak Hodo
  • Taulant Hani
  • Terion Mersuli
  • Valbona Ndoci
  • Vasil Vasili
  • Xhonsila Hoxha
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 22.6.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.6.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.