Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Bashkëfinancimit dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural - kategoria: III-b

  2. Specialist në Sektorin e Bashkëfinancimit dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural - kategoria: III-b

  3. Specialist në Sektorin e PPP-ve, në Drejtorinë e Koncesioneve, Prokurimeve dhe Partneriteteve, në Drejtorinë e Përgjithshme Ekonomike dhe të Shërbimeve Mbështetëse, në Ministrinë e Kulturës - kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Hysi
  • Adriana Kalemaj
  • Agim Çekrezi
  • Anis Konduri
  • Anisa Bali
  • Anisa Mara
  • Arenc Grabova
  • Artenisa Perkola
  • Bora Selishta
  • Bora Shaholli
  • Dajana Skura
  • Denis Veseli
  • Dorjana Llushi
  • Edvin Sinani
  • Eglantina Bedini
  • Elidon Xhafa
  • Eljan Kasa
  • Eljana Blaceri
  • Ema Berlat
  • Emira Allmuca
  • Emirjon Mema
  • Eralda Bardhi
  • Eriona Kola
  • Ermenita Alia
  • Esjona Jahaj
  • Esmeralda Beça
  • Fatbardh Vrioni
  • Fation Hoxha
  • Florina Cenaj
  • Flutura Sherifaj
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjana Zallumi
  • Gerhard Idrizi
  • Hava Memko
  • Ilirjan Nerguti
  • Ina Shkurti
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Ioann Çeli
  • Ira Dedej
  • Jonida Ndoni
  • Kristina Anxhara
  • Laureta Mehmetaj
  • Lorena Janaqi
  • Lorisa Ajdini
  • Malvina Sira
  • Mariela Basha
  • Megi Strakosha
  • Nadire Pilavi
  • Ndricim Duka
  • Oerd Shamata
  • Ornela Gjoni
  • Shukri Marku
  • Taulant Hani
  • Valbona Ndoci
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 29.5.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 1.6.2018, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.