Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Fier - kategoria: IV-b

  2. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Fier - kategoria: IV-b

  3. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Fier - kategoria: IV-b

  4. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Fier - kategoria: IV-b

  5. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Berat - kategoria: IV-b

  6. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Vlorë - kategoria: IV-b

  7. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Vlorë - kategoria: IV-b

  8. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Lushnje - kategoria: IV-b

  9. Specialist në Zyrën Vendore të Shërbimit të Provës Lushnje - kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Albana Malçi
  • Alma Lleshi
  • Arbër Alicaushaj
  • Arjana Reçi
  • Besnik Tozaj
  • Blerim Sina
  • Denada Shaha
  • Denarda Kanaj
  • Desart Gjoni
  • Dorjan Hoxha
  • Eglantin Dajti
  • Elsa Çuku
  • Elsa Muho
  • Emirjon Mema
  • Enver Sulejmani
  • Eranda Sita
  • Erilda Bakiasi
  • Erisa Dyrmishi
  • Esmeralda Zylali ( Muçolli )
  • Florina Cenaj
  • Flutura Sherifaj
  • Gentian Çela
  • Gentjan Gazidedja
  • Indrit Tafa
  • Julian Beqiraj
  • Julian Shehu
  • Klajdina Hodaj
  • Ledian Shehu
  • Leme Hajdari
  • Marjola Halleshi
  • Marjola Muhaj
  • Mimoza Kosturi
  • Nertila Llaçaj
  • Petro Sinjari
  • Samet Gurguri
  • Shukri Marku
  • Taulant Hani
  • Xheksila Hmataj
  • Yllka Petanaj
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 19.6.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 22.6.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.